Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 114 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Άντζελα είναι μια κολομβιανή λευκοσαρκη με κάστανο ξανθά μαλλιά μεσεα στιτα βιζια όμορφο πρόσωπο πολύ ορεα μάτια ,κορμάρα καιπολύ θυληκοτιτα,όταν πόζαρε στο σαλόνι και λικνησε την κολάρα της μπροστά μου είπα θέλω αυτό τον Κόλο.
Στο δοματιο ειρθε με πολύ αδιαφορία,για, της λέω και αυτή κιταγε για πόση ώρα την βλεφαρίδα της.
Μου εσπροξε το πόδι για να κάτσει ούτε χαμόγελα ούτε τίποτα.καθισμα με διπλομενα τα πόδια δεν μπορούσες να πιάσεις τίποτα.καποτα σε εντελος πεσμενο μόριο και ο θεός βοηθός.στην πίπα έβλεπα δεν λέω αλλά αν φας μια σηρα από ακηρα και αρνήσεις ο μικρός atridis δεν ξεμητα να δείξει την μεγαλοπρέπεια του.με ρουφαγε και με το ύφος της μου έδειχνε την αποδοκιμασίας της.
Εκηνη την στιγμή της λέω.
Όλη μου τη ζωή περίμενα μια γυναίκα σαν εσένα.
Μου βγήκε έτσι αυθόρμητα.
Αυτή γέλασε,πρέπει να καταλάβενει ελληνικά.
Μετά χαμογελούσε.
Μου τον έπαιζε με το χέρι,εγώ το άφησα τελειος ότι γίνει αυτή άρχισε να με πιπονει ξανά οσπου μου σηκώθηκε αρκετά.
Προτη στάση ιεραποστολικό.
Τον έβαλα στο όμορφο μουνακι της,πήγα να πέσω πανό της , άκυρο,φιλάκια στο λεμο στα βιζια ούτε λόγος.
Οκ.της λέω γαμησι από απόσταση.γελασε πάλι.
Της τον έχοντα και δεν εσφιγκε τα πόδια σιγά σιγά τον εχοσα όλο αυτή βογκαει και αυτό με καυλοσε αρκετά που εποιασα στιση κατοσταρα.με κοίταζε στα μάτια Μ αυτό το όμορφο βλέμμα και γω την χαζεβα μια τα μάτια και μια το μουνι της.
Στα τέσσερα δίστασε λίγο να γυρίσει μα το έκανε.τελιο στισημο θέα στον καθρέφτη και επιτέλους αυτή η κολάρα μου παραδινόταν στο έλεος μου.δεν πρεσαρα άγρια δεν είναι για τέτοια.χαλαρα και εσθισιακα.αυτη χαλαροσε βογκαγε.θα το τρεναρι όσο πάει λέω μέσα μου.
Τότε απλονει τα χέρια της πισο πιανει τα κολομερια της και ανοίγει την κολάρα της διάπλατα και βγάζει ένα γουργουριτο καυλας,ανεβάζω στροφές φουντονω και πάνω στην καύλα της φοναζω γαμησου πουταναρα μου και χύνω μεγαλόπρεπος.
Τις φιλίσα το κολομερι και αυτή έφυγε Μ ένα μειδίαμα ειρωνίας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Atridis
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
8 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
193
Likes:
10.565
Πόντοι:
30.733
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Μήτσος Μπάμπολας, Tsoupakampras και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουλίου, 2024
Ωραία περιγραφή διασκεδαστική με ανατροπή στο παράπέντε!
review reaction 1 Atridis
04 Ιουλίου, 2024
Με λίγα λόγια καραφολάρα η τύπισσα...
review reaction 3 review reaction 1 Dstrict, Atridis
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2