Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 294 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Μόνικα είναι μια μαυρουλα λατίνα ψιλουτσικη λιγεροκορμη με μέτρια σφιχτά βυζιά απίστευτο μαύρο γυαλιστερό Κόλο και φάτσα συμπαθητική.
Στο δοματιο ειρθε με καθόλου διάθεση και με βρίκαι με το παπαρι σε πλήρες στιση ,λόγο ότι περίμενα να ξεπεταξει άλλον και το προετοιμασα.
Κάθησε με πλάτη σε μένα μου φόρεσε μία Καποτά και μου άρχισε μια κάποια πίπα όχι τίποτα το σπουδαίο αλλά όχι και μουφα.
Προτη στάση ιεραποστολικό δεχτικε αγκάλιασμα και φιλιά στα μάγουλα με μέτρο εσφιγκε λίγο τα πόδια στα μπασιματα,όταν την διαβεβαίωσα πος θα είμαι χαλαρός και όχι βιεος χαλάρωσε λίγο και τον επερνε όλο στο μουνι.γενικα δεν σημετεχει δεν το νιοθει ούτε υποκρίνεται ότι το νιοθει,είναι ιμηπτομα.
Στα τέσσερα στιθηκε σχετικά καλά,και μόνο αυτή η θέα αξίζει.τον επερνε βαθιά αν και λίγο έστριβε αλλά εντάξει.
Το χυσημο δεν ερχόταν και την έβαλα από πάνω να κάνει παιχνίδι.αρχισε να λικνιζει τους γοφούς της σε λάτιν ρυθμούς για ώρα και ακούραστα,Ε νοιατο είναι.
Το χυσημο ειρθε άνετα και όταν τελιοσα έκατσε και τον πείρε ολοκαι άρχισε να κάνει και κάτι περιστροφές που Μ άρεσαν.
Έφυγε το ίδιο ψυχρά οπός ειρθε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Atridis
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
8 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
208
Likes:
11.752
Πόντοι:
31.613
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, cocos30, DmtrsxXx και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2024
...είναι ιμηπτομα...

το ζουμί της κριτικής σου αυτό είναι αν μιλάμε για την ίδια τυπισούλα που εργάζεται εκεί εδώ και κάποιους μήνες,είναι νο κομουνικαθιόν κι έχει στενές παρωπίδες στο ραντάρ της, ξεγελάει λίγο η εμφάνιση αλλά μπά,πρόσωπο στενό ανέκφραστο καμμία επαφή,μπράβο πάντως είσαι ήρωας που κάθησες και το πάλεψες.
review reaction 1 Atridis
04 Ιουλίου, 2024
Λοιπόν,διορθώνω, η Μόνικα που γράφω στο σχόλιο ήταν πιό πετίτ προς σκίννυ. Αυτή που λες εσύ στην κριτική ορέπει να είναι μάλλον καινούργια ,έχει πιό θηλυκό σώμα,είναι λιγότερο μελαμψή,χαμογελάει στο σαλόνι και έχει άλλον αέρα πιό ομορφούλα μου φάνηκε.

Οπότε δεν έχω άποψη για τη συγκεκριμένη.
review reaction 1 Atridis
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2