Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 125 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Άννα είναι μια κοπέλα εξ Ιταλίας οπός λέει αν και κάνει μπαμ ότι είναι Αλβανίδα.
Έχει λεπτό κορμί με ορεα σφιχτά βιζακια μέτριου μεγέθους ορεο κολάρακι ομορφούλα στο πρόσωπο με ξανθοκαστανα Μαλιά.
Στο δοματιο είναι πολύ φιλική και ομιλητική με θεματολογία πέραν το γαμισιου που προκηται να συμβεί,σα να έχουμε να κάνουμε κάτι άλλο.αυτο για κάποιους μπορεί να είναι και καλό.εγω έδινα στην συνάντηση μας μια προστιχη διάσταση λέγοντας ναι καυλιάρα τόρα πάρε την ψωλαρα μου στο στόμα σου θέλω να γαμησω την μουναρα σου και τέτοια.
Πίπα ακαποτη μέτρια αρχιδια δεν γλείφει.
Ιεραποστολικό έκανε κάποιες γκριμάτσες πόνου αλλά τον έφαγε όλο φιλιά στο πρόσωπο και στο λεμο δεν δέχεται,ούτε δείχνει να καυλονει ιδιετερα σ όλη τη φάση.
Στα τέσσερα στιθηκαι καλά,κάποια στιγμή βούλιαξε πολύ την διορθοσα εποιασα ριθμο και με την σκέψη ότι γάμαω μια αλβανιδουλα και με τα προστιχολογα που τις έλεγα,φατον πουτανιτσα μου σου γαμω τον πάτο καβλιαρα έχυσα μια χαρά.
Τελιονοντας αυτή σινεχησε να μιλά για πράματα που δεν αφορούσαν καθόλου το γαμιση,είναι κι αυτό μια ψυχολογική άμυνα το καταλαβενω.
Παντός να πω πος είναι πολύ καθαρή και πος κάνει ντους μετά από κάθε πελάτη.
Εποισεις είναι χαμογελαστή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Atridis
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
8 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
193
Likes:
10.565
Πόντοι:
30.733
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mitsmitsa, giorgiodelafuentes2, T.D.7 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2024
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση, την είδα και εγώ χθες, ομορφούλα με ωραίο μικρό κωλί, και μου έκανε εντύπωση που δεν είχε καμία κριτική. Καινούρια? Κάνει και 69, να αναφερθεί ότι έχει και σκατά δόντια (κίτρινα/χαλασμένα)
review reaction 1 Atridis
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1