Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 66 10
Μπουρδέλα 134130
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Της όφειλα μια κριτική καθως ήταν πραγματικά εξαιρετική.
Από ομορφιά είναι ανάλογα τα γούστα (σίγουρα δεν είναι για μοντελακιδες) με μεγάλο κωλο,ωραία βυζιά,μέτρια κοιλιά και σκυλοβαλκανια φάτσα.Πολυ καθαρή και στο σαλοναρισμα πολύ επιθετική(με όμορφο τρόπο) και φιλική κάτι που σε κερδίζει. Βγήκε με τα βυζιά έξω και με ένα τιγρε στρινγκακι,άρχισε να τρίβεται,να λέει βρωμολογα και αφού έκανα και εγώ λίγο παιχνίδι έβαλε το χέρι της στον πουτσο μου και άρχισε να τον ψευτοπαιζει οδηγωντας με στο δωμάτιο.
Ήρθε μετά από κάνα διλεπτο τελείως γυμνή και ενώ αρχισε διστακτικά αποφεύγοντας τα γλωσσοφιλα ενέδωσε τελικά. Πίπα με σκούφο(δεν θυμάμαι αν κάνει και χωρίς εγώ της το ζήτησα πάντως) πάρα πολύ καλή με εναλλαγές και προσπάθεια για να τον πάρει όλον στο στόμα της. Πρώτη στάση στα 4 όπου δεν έκλεψε,έφαγε δυνατό σφυροκόπημα και σφαλιάρες διχνωντας να γουστάρει. Στη συνέχεια ήρθε από πάνω όπου και εκεί έδωσε ρέστα. Τέλος ιεραποστολικό με πολλά φιλιά όπου και μετά από κάνα 5 λεπτό ήρθε το τέλος μέσα της. Λίγο σοσιαλ και έφυγε με χαμόγελο. Όποιος θέλει να κάνει σεξαρα αξίζει να δοκιμάσει. Κι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 15, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
332
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, ΣΠΥΡΟΣΣ, Rokko28 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουλίου, 2024
μήπως είναι Σύλβιο η συγκεκριμένη;;
review reaction 1 Henry Jekyll
02 Ιουλίου, 2024
Χαχα με τίποτα ρε φιλε
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2