Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 298 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η ιβαννα είναι μια ξανθιά Ουκρανή αρκετά ελκυστική,ψιλή με μέτρια στιτα βιζια όμορφα μάτια και Σόμα με όμορφες καμπύλες.
Όταν μου την παρουσίασε η τσατσά δεν άκουσα καλά το πρόγραμμα που κάνει, μόνο το ελεύθερο στοματικό συγκράτησα.οταν πήγα να μπω δοματιο μου λέει φιλιά δεν δίνει,οκ.ετσι κατάλαβα.
Έρχεται το κορίτσι δοματιο και πέφτει πανό μου και μου άρχιζει τα φιλιά που γίνονται άμεσος γλοσοφυλα βαθιά μέχρι τις αμυγδαλές.τι γίνεται λέω ;δεν θα κατάλαβα.φιλια σ όλο το Σόμα τσιμπουκαρα αρχιδιγλιψημο χαμός.
Τις λέω φέρε ποιο δω τον Κόλο σου να τον χουφτονω.σικονεται κατευθείαν περνει το τζελ και βάζει στην κολοτριπιδα της στινεται τούρλα προς εμένα και συνεχίζει με πάθος το τσιμπούκι.βαζω ένα δάχτυλο στον Κόλο όλα καλα βάζω δεύτερο βάζω τρίτο και ο κολος να ανοίγει σαν χωνί.ε ρε γλέντια λέω θα ανακοινώσει φουλ και δεν το κατάλαβα παντός ότι δεν δίνει φιλιά το θυμόμουν ότι το είπε.
Βάζει καποτα ξαπλώνει και τις το χώνω με τι μία Κόλο και τις αρχίζω τα γλοσοφυλα.με σταματά λίγο να τον σινηθησει και πάμε κανονικά.γλοσοφυλο και Κόλο φουλ.αλαγη στα τέσσερα βάζει κι άλλο κρέμα και δοστου φουλ πρες.το μουνι το απαξιοσα εντελος.
Στισημο τις κολαρας στα τέσσερα τελοιο.που εισουν κοπέλα μου τόσο καιρό.
Έκανα ένα σούπες χύσιμο στην κολάρα της και τον έβγαλα εντελος καθαρό ούτε μιροδιες ούτε τίποτα.
Η Ιβαννα τα μάζεψε και έφυγε βιαστικά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 29, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ιβάνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Atridis
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
8 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
193
Likes:
10.565
Πόντοι:
30.733
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aggelosaa, Bonecrusher, n.smirni76 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουνίου, 2024
Μας βγηκαν τα ματια!!!
30 Ιουνίου, 2024
Γνωστή πολλά χρόνια φίλτατε για τα φουλ πρόγραμμα τα της ,αλλά και για την αλλοπρόσαλλη συμπεριφορά της.
Την παίρνω πολλά χρόνια από την πρώτη της εμφάνιση 2018-2019, παρά πολύ καλή,έχω κάνει τα πάντα ,όλα μαζί της!!!Την επόμενη φορά που θα πας πάρε και κανένα ζαρζαβατικο τύπου καρότο , αγγούρι,για διπλή διείσδυση Έτσι!Έτσι!Έτσι!
review reaction 1 n.smirni76, Atridis
30 Ιουνίου, 2024
Από ποτέ δίνει κωλο; Πρώτη φορά το ακούω
review reaction 1 Atridis
30 Ιουνίου, 2024
Να κάνω μια παρατήρηση, ότι η τρελοΙβάνκα κάνει κώλο όποτε και όταν θέλει. Μην πάει κάποιος συναγωνιστής έτοιμος, φάει άκυρο και παραξενευτεί.
review reaction 1 George Alpha, sinatra7, n.smirni76 και 2 άλλα μέλη
30 Ιουνίου, 2024
@ Atridis πες μας λίγο πόσα έδωσες extra για κώλο?
Δεν νομίζω να την καυλωσες έτσι απλά κ στο έδωσε τζάμπα
review reaction 4 Basilias777
30 Ιουνίου, 2024
γι αυτούς που λένε αν έδωσε έξτρα για κώλο λογικά δε διαβάζουν ημερήσια ενημέρωση...το έχουμε γράψει 3 άτομα
review reaction 1 Διανοούμενος, sinatra7
30 Ιουνίου, 2024
Μάγκες δεν εδοσα μία για Κόλο ούτε καν με ρώτησε.απλα όταν είδα χορις να πω τίποτα να βάζει βαζελίνη στην κολοτριπιδα της και μετά να δέχεται αδιαμαρτύρητα ένα δύο τρία
δάχτυλα,Ε όταν μου έβαλε καποτα και πήγαμε για σεξ τον εχωσα στον Κόλο.διλαδη εσείς τι θα κάνατε.θα λέγατε πόσα θες για Κόλο; Η άλλη στον δίνει απλόχερα και τσάμπα
review reaction 1 George Alpha, Junax, Διανοούμενος
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7