Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 87 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Eπισκεψη στο μαγαζι οπου δεχτηκα επιθετικο σαλοναρισμα απο την Αλεξανδρα.
Προκειται για μια τσουπωτη Αλβανεζα 32 χρονων περιπου, ειναι μετριου αναστηματος με μαλλια ξανθα εως τους ωμους δεμενα πισω. Το βυζι της 1,5αρι σφιχτο στητο και το προσωπο της ομορφουτσικο.
Το προγραμμα της περιλαμβανει ελευθερο στοματικο και 69.
Εχει παραπανισια κιλακια σε ολο το κορμι αλλα ειναι καλα κατανεμημενα χωρις να κρεμονται σα λιπος και χωρις να την κανουν ασχημη, ειναι σφιχτη τσουπωτη.

Περασα δωματιο μαζι της γιατι μου ειπε οτι κανει το καλυτερο ελευθερο τσιμπουκι στο Μεταξουργειο και καμμια δεν την πιανει.

Εισοδος της Αλεξανδρας στο δωματιο οπου με βρηκε ξαπλωμενο και καυλωμενο, μου ζητησε να σηκωθω ορθιος, αυτη επεσε στα γονατα και εβαλε κατευθειαν την ακαποτη πουτσα μου στο στομα της χωρις να με στειλει να την πλυνω στο νιπτηρα ή να μου τη σκουπισει με μωρομαντηλα και αλλες τετοιες μαλακιες που κανουν οι κορασιδες του 20ρικου για να φανε χρονο και να το παιξουν καθαρες....

Το τσιμπουκι της δυστυχως κατωτερο των προσδοκιων και οχι αυτο που διαφημιζε δεν τον εβαζε τερμα μεσα, δεν περασε απο μπαλες παρα μονο τις χαϊδευε .
Την εστησα στα τεσσερα οπου μπηκα μεσα στο σφιχτο μουνι της χωρις να εχει βαλει λιπαντικο.
Στηθηκε καλα και τον εφαγε δυνατα χωρις να κλεβει βγαζοντας δυνατα ψευτικα βογγητα που μετα απο λιγο εγιναν ενοχλητικα και της ειπα να μην φωναζει..

Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου την επιασα απο τα τσουπωτα καπουλια της και της γαμησα δυνατα,
φιλια σε προσωπο στομα λαιμο δε δεχεται.
Της εγλειψα τα βυζια και τις μικρες ρωγες της.

Συνεχισα να την γαμαω με καρφωτες βαθιες πουτσιες και αυτη να βογγα.

2-3 πουτσιες πριν χυσω εκανε ενα κλατσ η καποτα και ΕΣΠΑΣΕ !!!!!
Την σερβιρα καυτο φρεσκο κρεμπιε στα βαθη του μουνιου της...
Τοσο εγω οσο και η κορασιδα δεν προλαβαμε να αντιδρασουμε αφου η καποτα εσκασε τελευταια στιγμη...
Εβγαλα το καυλι μου απο μεσα της και το μουνι της αρχισε να τρεχει σπερματα...
Καταλαβε οτι δεν εφταιγα καπου και δεν το εκανα επιτηδες, σπουπιστηκε και πηγε στο μπανιο να πλυθει γιατι οπως ειπε πιανει ευκολα παιδια.


Συμπερασματικα η Αλεξανδρα ειναι μια ομορφη τσουπωτη που τον παιρνει δυνατα, το τσιμπουκι της ειναι μετριο,οι τσιριδες της ενοχλητικες.
Ισως ξαναδοκιμαστει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 27, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
508
Likes:
68.571
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Elganador, BUT-TMAN και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2024
Να μας καλεσει στα βαπτισια πες της ....
review reaction 3 review reaction 1 n.smirni76, sakis_clown, Ωρίων και 9 άλλα μέλη
29 Ιουνίου, 2024
Αν γεννιόταν ποτέ παιδί από τέτοια φάση θα ήταν σίγουρα παιδί του Μεταξουργείου...
review reaction 1 review reaction 3 sakis_clown, Dsar263, BMWlover και 3 άλλα μέλη
29 Ιουνίου, 2024
σε λιγα χρονια ο DmtrsXXXjunior θα ανεβασει την πρωτη του κριτικη
review reaction 3 review reaction 1 maradona7, statusorama, Yatoputso και 11 άλλα μέλη
29 Ιουνίου, 2024
Σκέτη αποθήκη πυρομαχικών το Μετάξι....με υγειονομικές ΒΟΜΒΕΣ ...μεγάλης ισχύος !
review reaction 1 review reaction 3 sakis_clown, Dsar263, BMWlover και 2 άλλα μέλη
29 Ιουνίου, 2024
Καλούς απογόνους
review reaction 3 maradona7, georgesv, Yatoputso και 6 άλλα μέλη
29 Ιουνίου, 2024
Βάλτε λεφτά στην άκρη και ραφτειτε κουφάλες...σε περίπου έναν χρόνο από τώρα θα πάμε σε βάφτιση παιδιού μέλους ..σαν παιδί μας θα είναι περίπου!!!
review reaction 1 statusorama, Enter_Analman, gnnakos και 9 άλλα μέλη
29 Ιουνίου, 2024
Ξέρεις καμία που κάνει ακαποτο; Να πάω που θέλω.
Αυτή κάνει θεωρεις ; Η απλά έγινε ατύχημα και ήταν χαλαρή
review reaction 3 review reaction 1 Johnny Red2, sakis_clown, Dsar263 και 1 ακόμα μέλος
29 Ιουνίου, 2024
Κλασική περίπτωση επαγγελματία που δεν ξέρει να περάσει σωστά την καπότα. Έχω πέσει σε πολλές τέτοιες, την πάτησα μια φορά πριν πολλά χρόνια και από τότε αν δω ότι η κοπέλα κάνει λάθος ζητάω να το βάλω μόνος μου.
Σε κάθε περίπτωση σου εύχομαι να είναι γερός, έξυπνος και άξιος συνεχιστής της οικογενειακής παράδοσης...
Αν ψάχνετε για cool ονόματα να τολμήσω να προτείνω το Ιάσονας;;;
review reaction 1 Yatoputso, Christian Kenway, sakis_clown και 10 άλλα μέλη
29 Ιουνίου, 2024
Σε λίγα χρόνια ο γιος σου Δημητρούλη θα κυκλοφορεί με Πακιστανικο πατίνι θα νοικιάζει σπίτι Μεταξουργείο με Πακιστανός γείτονες και συγκατοίκους και θα γαμαει Μεταξουργείο θα πάρει τα πάντα από σένα.Θα πηγαίνει και στη μανούλα του τη Αλεξάνδρα να ζητάει χατζηλικακι να πάει Μεταξουργείο.
B
BMWlover
review reaction 1 review reaction 3 sakis_clown, Johnny Red2, Dsar263 και 3 άλλα μέλη
29 Ιουνίου, 2024
BMWlover μου θυμίζεις τον filislover....
review reaction 2 review reaction 1 review reaction 3 n.smirni76, Pa Luki Luk, Johnny Red2 και 2 άλλα μέλη
18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2