Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 238 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπέρα μάγκες
Σήμερα έκανα κατάθεση στην περιβόητη Ράνια που σε πάει στα ουράνια. Είχα ακούσει προηγούμενες πρόσφατες κριτικές και είπα να περάσω με ένα φιλαρακι. Αφού την είδα και όντως έχει κάνει κωλαρα είπα να μπω . Περιμένοντας από τα απανωτά δωμάτια που είχε μου έπιασε την συζήτηση ένας συναγωνιστής και αφού μιλήσαμε για Μπαρμπορες Φυλής και γενικά τα ρδελα η τσατσα τον έδιωξε φωναζοντας πως δεν μπορεί να βρίσκεται εντός μαγαζιού και να μην μπει περιμένοντας. Αυτός της είπε απλά μιλάω και τέλος πάντων γινόταν ένας χαμός εκεί μέσα . Αφού τελείωσα την συνεδρία και εγώ και ο φίλος μαζί της καταλάβαμε κάτι . Ρε μάγκες είναι όντως τοπ μουνι και έχει και κωλαρα αλλά ρε κοπέλα μου τα τρία κιλά τζελ τι τα θες και τα βάζεις ρε φίλε . Ένιωθα λες και γαμαγα τον αερα. Άσε που επειδή την έχω και λίγο χοντρή μου είπε ότι πονάει όταν πήγαινα πιο γρήγορα στα τέσσερα και είχα ξενερώσει γενικά μετα από αυτό . Εγώ τελείωσα στο 90 ενώ ο κολλητός μου έφυγε αχυστος . Τοπ μουνι με βλακεία της στο τζελ και μια τσατσα που μαλωνε με όποιον έβρισκε εκεί μέσα . Δεν ξέρω εάν θα ξαναεμπαινα. Μονή ευκαιρία εαν δεν έβαζε τζελ η εστω λίγο . Αυτό που με έκανε να χύσω ήταν ο κωλος της και μόνο αυτό χωρίς να το απολαύσω το γαμησι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 27, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ράνια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Αθηναίος Εξερευνητής
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Νοε 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
295
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 FAT BASTARD, Διανοούμενος, ΣΠΥΡΟΣΣ και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού