Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 160 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χαιρετώ ξανά, 2ο πουλί της ημέρας με βόλτα στο βραδυνό ρομαντικό Μετάξι! Είχε κάποιο κόσμο η ζέστη είχε σπάσει κάπως, γενικά ήταν ωραία φάση. Η βόλτα μου Μ έβγαλε στο Ιάσωνος 44 το τέρμα δεξιά αυτό με τα 3-4σκαλακια. Εκεί πέτυχα μια μαυρομαλλα ψιλοαλόγα Ρωσίδα κατά δήλωση της που έκανε Ελ στοματικό την είχα ξαναδεί και είπα να δοκιμάσω σήμερα. Μπήκα δωμάτιο, ΚΑΛΟ για Μετάξι, το χουν φτιάξει από παλιά που το θυμάμαι και μπράβο τους. Ήρθε σχετικά γρήγορα η κοπέλα. Μαλλί κατάμαυρο πιασμένο αλογοουρά με αφέλειες, καλό βυζί, Μπουτάρες, αφρατοκωλα. Μετά από λίγα φιλιά στο σώμα μου πήρε ένα καλό τσιμπούκι, δεν βιαζόταν καθόλου, βαθύ και με καλό Ρυθμό. Παίχτηκαν 2στασεις ιεραποστολικό που μου ζήτησε να την προσέξω και να μην την πάω άγρια και ήταν ωραία γιατί τελικά ήταν σα να γαμουσα κάποια τουρίστρια βαθιά και κάπως αισθησιακά με καλή συμμετοχή από την πλευρά της και σχεδόν συνεχές κοίταγμα στα ματια με το σκηνικό ν αλλάζει στο πισοκωλητο και να γίνεται σαφώς πιο δυνατό και έντονο, με κάνα δυο ματσάκια στα κωλομερια και με πρόστυχο λίγα και κοίταγμα τα στον καλό καθρέφτη του δωματίου. Μια χαρά επιλογή για δεκαδικό, πάντα τέτοιες και καλύτερες. Να στε καλά ολοι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 25, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
EvilPlasma
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
10.897
Πόντοι:
17.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Ντουνταράς, Elganador, giorgiodelafuentes2 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουνίου, 2024
Απο την περιγραφη μαλλον γαμησες την Ρωσιδα την Μπιάνκα, εκτος αν ειναι καμια καινουργια που ηρθε προσφατα.....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1