Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 69 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ας ανεβάσουμε και εμείς μια κριτική για την περιβόητη πετιτ Νάταλι η οποια μαζι με την πετιτ Βανεσσα απο Ιασωνος 37 ειναι οι δυο σταρ πετιτ του Μεταξουργειου...Εγω παντως προτιμω την Ναταλι την οποια γνωριζω πανω απο 1 χρονο, παρολαυτα εχω παει συνολικα μαζι της μολις 9 φορες! Και αυτο διοτι δεν ειναι ο σωματοτυπος που με τρελαινει ιδιαιτερα καθως ειμαι φαν των νταρντανων και σχετικα ψηλων γυναικων με πιασιματα....Που και που πηγαινω μαζι της ετσι για την πλακα....Η Ναταλι ειναι υπερβολικα θα ελεγα μικροσκοπικη και αδυνατη γυναικα με υψος καπου 1,48-1,50 με το ζορι και βαρος 35-40κιλα μαξ, καθολου μα καθολου βυζι αλλα ρωγες ομως τουμπανο...μαζι με την Πετιτ Νελλη που καποτε δουλευε Φυλης 109 ισογειο ειναι οι δυο πιο μινιατουρες που εχω δει ποτε στα μπουρδελα...ειναι λες και τα σωματα τους εχουν παραμεινει στην ηλικια των 11-12 ετων και σταματησε η αναπτυξη τους απο τοτε....Ειναι Βουλγαρα οπως μου εχει πει η ιδια, η επιδερμιδα της ειναι σκουρα και τα μαλλια της συνηθως τα εχει ισια μεχρι τους ωμους αν και τωρα τελευταια εχει βαλει εξτενσιον και ειναι πιο μακρια...ειναι απογευματινη βαρδια...τωρα στην ουσια οπως προειπα δεν ειναι μεσα στις πρωτες επιλογες μου, υπαρχει πολυ μεγαλη σωματικη διαφορα μεταξυ μας καθως εγω ειμαι καπου στο 1,91 παρολαυτα και τις 9 φορες που εχω παει μαζι της εχω περασει απο καλα εως αρκετα καλα, ποτε δεν εφυγα εχυστος....και αυτο διοτι η Ναταλι εχει πολυ καλο χαρακτηρα, σεβεται τα λεφτα που παιρνει, ειναι σχετικα υπομονετικια, και αντεχει τα σφυροκοπηματα!! Παντα με εντυπωσιαζε η ικανοτητα της να δεχεται ολοκληρη την πουτσα μεσα της παρα το μικρο της σωμα κατι το οποιο αρκετες γυναικες πιο μεγαλοσωμες δεν μπορουν και πονανε!!! Τελικο συμπερασμα λοιπον ειναι οτι η Ναταλι αξιζει!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 24, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Dsar263
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
9.755
Πόντοι:
2.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, giorgiodelafuentes2, Yatoputso και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2024
Μου την χάλασες τώρα για την Βανέσσα.αντε με δαυτην
review reaction 1 Dsar263
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1