Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 78 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πάντα υπάρχει μια τεράστια καύλα ως προς τις λατίνες που βλέπουμε,αλλά πολύ η λίγο ξέρουμε θα φάμε φόλα! Διαβάζοντας τις κριτικές για την άντρεα έχω ένα προαίσθημα να το ρισκάρω! Η άντρεα είναι μια λατίνα ψιλονταρντανα με 2,5αρια βυζιά ωραίο κωλο και απαλό δέρμα! Ευδιάθετη,ξέρει λίγα ελληνικά . Έχω πληρώσει το παράβολο και περιμένω. η κοπέλα ήρθε σε 5 λεπτά χτυπώντας τα πορνοτακουνα στο πάτωμα (αυτιά ο ήχος πιστεύω είναι μέσα στους καλύτερους ηχους του άντρα ?)ξεκίνησα να γλύφω τισ βυζάρες της με τις σκούρες ρογες και την είπα να ξεκινήσουμε με 69 δινοντας πρόσχαρα το μουνι της για γλυψιμο και να μου κάνει μια πολύ καλή πίπα βάζοντας τον όλο μέσα στο στόμα της και να τον κρατάει εκεί! Ακολούθησε cowgirl και οι βυζάρες της να πηγαίνουν πάνω κάτω με εμένα να τις γλύφω(παιδιά ευχαριστιεσαι βυζι δεν λέει να και μου)στην συνέχεια ακολούθησε ιεραποστολικό αφήνοντας με να της τον καρφώνω όλο μέσα χωρισ να κλέβει!!! Τέλος η τσατσά χτύπησε την πόρτα και κατέθεσα στο ιεραποστολικό. Είπαμε 2,3 κουβεμρουλες στο τέλος ,την ρώτησα καθε ποτέ δουλεύει λέει κάθε μέρα μέχρι τις 3 από ότι κατάλαβα . Με λίγα λόγια η άντρεα είναι ευδιάθετη έχει ωραίο σώμα λατινικο και μέσα στα δίνει όλα απλόχερα ! Παιδιά το μόνο που με χάλασε είναι ότι φεύγοντας είδα πακιστάνια να ανεβαίνουν να περίμενα κάτω να δω αν θα τους δείξει η τσατσά και δεν τους έδιωξε καθώς είδα και άλλους τέτοιους σε οίκους που περνάγανε και στο δωμάτιο κιόλας....έπεσε το only greek μου φαίνεται

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 19, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άντρεα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Morty love Jessica
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.143
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nick9x, giorgiodelafuentes2, Yatoputso και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουνίου, 2024
Είναι απο του οίκους που παίρνει πάκια, γενικά τα Λατινόσπιτα είναι 50/50 να παίρνουν πάκια ή όχι.
review reaction 1 Morty love Jessica
25 Ιουνίου, 2024
Και στο 59 είδα να μπαίνουν παλιά και περάσανε και δωμάτιο...θα μου πεις λατίνεσ είχε βάρδια εκείνη την ώρα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2