Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 40 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σήμερα ήθελα ως γνωστόν να πηδήξω , είχα την διάθεση αλλά δεν είχα τα χρήματα για να πάω στα αγαπημένα μου στούντιο οπότε κίνησα για τα σπιτάκια του 20ρικου , πράγματι ήθελα να πάω στην βέργας αλλά τυχαία έστριψα στην Εξηκίου και μπήκα στο 18Α . Εκεί με το που μπήκα αντιλήφθηκα οτι ο χώρος ηταν ιδιαίτερα καθαρός για σπιτάκι των 20 ευρώ , αυτό με έκανε να αισθανθώ άνετα και βολικά. Αφού περίμενα 2-3 λεπτά γιατί παρέγγελναν φαγητό , βγήκε μιά εργαζόμενη κόντη ξανθιά μίλφ και μου ανακοίνωσε τα καθέκαστα , μου είπε οτι έχουν και μια νέα κοπέλα απο Βενεζουέλα με το ίδιο πρόγραμμά , την είδα , κλασική λατίνα( κωλαρού μελαχρινή ) , επειδή δεν ήθελα να τριγυρνάω σαν την άδικη κατάρα στην περιοχή πέρασα δωμάτιο μαζί της . Το δωμάτιο πεντακάθαρο αν και πολυ μικρό , η κοπέλα ήρθε γρήγορα σε 4- 5 λεπτά και με καλωσόρισε με το γνωστό ισπανικό Ηola ! , ξαφνιάστηκε οταν της απάντησα σε άπταιστα ισπανικά και ακολούθησε μικρός διάλογος στην γλώσσα της οπού δεν μπορούσε να πιστέψει οτι θα συναντούσε πελάτη που θα μιλούσε ισπανικά και είχε ενθουσιαστεί ιδιαίτερα απο το γεγονός ! . Στα του αγώνα τώρα , περνάει το καυλί μου με μωρομάντηλο έπειτα του βάζει προφυλακτικό και επιδίδεται σε μια πίπα πολύ μέτρια , πολύ ισχυρή και με ισχνή παρουσία δοντίου ίσως ... δεν με ενθουσίασε , επειτα την βάζω στα τέσσερα , ωραίο το θέαμα με την κωλάρα της , έδωσα για αρκετά λεπτά πόνο στην συγκεκριμένη στάση , έπειτα την βάζω σε ιεραποστολική στάση οπου μετα απο 2-3 λεπτά επήλθε το τέλος , αξιζει να σημειωθεί οτι στην συγκεκριμένη σταση με έσφιγγε με τα πόδια της επιτρέποντας μου βαθείες διείσδύσεις , ωραία η αίσθηση του μουνιού της , εν κατακλείδει , πέρασα καλά , δεν μου παραπονέθηκε για χρόνο ( αν και ισως οριακά δεν υπερέβην το 10 λεπτο ) . Δουλεύει κυρίως βράδυ όπως μου είπε , αν την ξαναπετύχω έγω προσωπικά θα την προτιμήσω ! .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 20, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αντρέα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Απρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
765
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, ThE, Yatoputso και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού