Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 289 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κάθε γεροπορνος σαν εμένα φαντασιονεται το μικρό κοριτσάκι που θα του πάρει πίπα και θα το σκίσει στο γαμιση
Αυτό το κορίτσι λέγεται Κατρίν
19 χρόνο Ισπανίδα κατά διλοση κοντουλα άγουρα βιζακια γλυκιά φατσούλα κάστανα μαλάκια κολάρακι γλυκό σφριγιλο σοματακι εφηβικό.
Ειρθε σφιγμένο στο δοματιο το άρπαξα του εδισα κάνα δυο φυλάκια στα βιζακια χαλαροσε.πιπα χορις προφύλαξη για λίγο μα μου τον έκανε τούρμπο προφυλακτικό και συνέχιση πίπας έντονα αυτή τη φορά προσπάθεια τελιοματος,κοριτσάκι μου λέω.εγω χαιδευα τα μαλάκια της και πίεζα το κεφάλι στο τρομπόνι.
Προτη στάση ιεραποστολικό έκανε κάμποσο ώρα να ανοίξει το οιλ να μου βάλει ένα σκασμο και ξαπλοσε.
Το μουνακι παιδικό ροζουλι,για ένα δευτερόλεπτο ντραπικα.
Χοθικα μεσατης κι αυτό ανατριχθαζε,όσο ποιο βαθιά τόσο ποιο πολύ γουσταρε,ακουμπούσα μίτρα κι αυτή μου εγλιφε το αφτί.ρουφαγα τα μάγουλακι της το λεμο και λίγο τα χιλάκια.μηριζε το γάλα της μάνας της.
Τι γάμαω ο καλόγερος λέω με ένα 20ευρο.
Δεύτερη στάση στα τέσσερα.
Ξανά οιλ και σούπερ στισημο αυτό το κολάρακι όπου δεν άντεξα και χονω την γλοσα μέσα στη μικρή κολοτριπιδα και καπάκι το πουτσο στο μουνάκι.τρελο καρφομα στην αρχή σιγά και μετά διχος έλεος αυτή όλο καυλοφονες,χονω τον αντίχειρα στην σαλιομενη κολοτριπιδα και αρχίζω να χίνω με αλλαλαγμους τόσο που στο κουζίνακι τσατσά και μια άλλη λατίνα ξεράθηκαν στα γέλια.εχυσα με την ψυχή μου.
Το μικρό γύρισε και με φίλησε στο στόμα πεταχτά και έφυγε γελώντας.
Τι να πω;ο θεός να μας φυλάξει από την γεροντοκαψουρα.
Προς τους μύστες.
Μια χασεται αυτό το Μορό από το ρόστερ σας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 20, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κατρίν
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Atridis
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
8 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
193
Likes:
10.565
Πόντοι:
30.733
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Tsoupakampras, Yatoputso, Thanos1990 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουνίου, 2024
Που την βρίσκουμε συνήθως;
21 Ιουνίου, 2024
Χθες την προτοδα.
Φυλής 71α
Δεύτερη βάρδια
review reaction 1 Mounokolotripidogliftis
21 Ιουνίου, 2024
την ειδα πριν περιπου μια βδομαδα που ειναι μαζι με μια αλλη κορμαρα αλλα με μετρια φατσα ομως, στο ιδιο σπιτι.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3