Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 92 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε στη 1η βάρδια , κατέβηκα τα σκαλάκια μπήκα μέσα στο παγωμένο από το αιρ κοντίσιον σαλόνι , η υπηρεσία μου είπα να περιμένω αν θέλω να δώ μια καινούργια κοπέλα πρώτη μέρα στη δουλεία 19 χρονών από Μολδαβία …μετά από λίγο βγήκε από το δωμάτιο μια καστανή κοντή και πολύ λεπτή κοπελίτσα με μικρό βυζί , ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα . Ευκαιρία για δοκιμή που δε μπορούσε να χαθεί .Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο φρεσκαρίστηκα και τη περίμενα , η πιτσιρίκα ήρθε στο δωμάτιο πολύ μαζεμένη , γενικά δείχνει πολύ χαμηλών τόνων . Συνοπτικά , προκαταρκτικά μηδενικά , έπαιζε τον πούτσο μου κοιτώντας το πάτωμα ,
πέρασμα προφυλακτικού , πίπα μέτρια και με πάρα πολύ χέρι , γλώσσόφιλα δεν δίνει , ζήτησα να τη γλύψω και είπε όχι , μετά διαπίστωσα ότι είχε βάλει ήδη κρέμα στο μουνί της , πρώτη στάση την ανέβασα από πάνω όπου την ανεβοκατέβαζα πάνω
στο πούτσο μου , δεύτερη στάση την έστησα στα τέσσερα στήθηκε καλά αλλά δεν ήταν για πολλά πολλά …3η στάση με αυτή ανάσκελα όπου έβαζε το χερι της ώστε να μη μπορώ να διεισδύσω βαθιά , μετά από λίγο βγήκα από μέσα της μιάς και δεν έβλεπα να τελειώνω γαμώντας και της είπα να μου τον παίξει για να χύσω , κάτι που έκανε . Στο σωμάτιο έκατσα 11 λεπτά , δυστυχώς η πιτσιρίκα θέλει πάρα πολύ δουλεία σε όλα .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 29, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
225.543
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pa Luki Luk, ΣΠΥΡΟΣΣ, ThE και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού