Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 284 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε στη 1η βάρδια , δούλευε μια σχετικά καινούργια παρουσία η λατίνα Λουσία ,σχετικά ψηλή περίπου στο 1.74-1.75 αν κρίνω από το σαλονάρισμα όπου με το που με είδε με πλησίασε και με φίλησε στο λαιμό και στο μάγουλο και η διαφορά μας ήταν 4-5 πόντους κοντύτερη φορώντα τακούνια ενώ εγώ είμαι 1.85 , η συνολική της παρουσία της δεν μπορεί να σε αφήσει αδιάφορο μίας και ωραίο πρόσωπο έχει και καλό κορμί ,οπότε δεν το σκέφτεσαι καθόλου να δώσεις το 20έυρω ανεξάρτητα υπηρεσιών , έχει κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί (που στο δωμάτιο διαπίστωσα ότι είναι λίγο νερουλό )ενώ ηλικία γύρω στα 32-33 αν την δείς από πολύ κοντά , το πρόγράμμα που ανακοινώνεται είναι ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα .
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και τη περίμενα , ήρθε σχεδόν αμέσως στο δωμάτιο μίας και δεν είχε τέτοια ώρα άλλον πελάτη , με το που ήρθε στο δωμάτιο έλεγε περφούμε περφούμε και με πλησίασε και μύριζε το λαιμό και το σώμα μου ,Συνοπτικά από προκαταρκτικά αφού ξάπλωσα, πολλά φιλιά από το λαιμό μέχρι ανάμεσα στα μπούτια , φιλιά με γλώσσα δε δίνει , ενώ 69 δεν κάνει , μου έδειξε το προφυλακτικό και της έδειξα χωρίς , η πίπα της πολύ καλή , βαθιά και με αυξομειώσεις ρυθμού , ευχάριστη έκπληξη μπορώ να , πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση πισωκολλητο στα όρθια όπου και λόγω του ύψους της ήταν πολύ καλά , στη συνέχεια την έστησα στα τέσσερα , έχει ωραίο κώλο ενώ στήθηκε καλά αρχικά ,όταν μπήκα μέσα της όμως
άρχισε να καμπουριάζει κάπως και δεν τον έτρωγε βαθιά , 3η και τελευταία στάση με αυτή ανάσκελα όπου της σήκωσα τις ποδάρες της πάνω από τους ώμους μου, εδώ ανασηκωνόμουν και έμπαινα με ορμή βαθιά μέσα της και της άρεσε αν κρίνω από τις εκφράσεις της , το τελείωμα έγινε στη κοιλιά της . Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 12-13 λεπτά αλλά η τσατσα χτύπησε πόρτα αν υπολογίζω σωστά γύρω στο 8άλεπτο αλλά η Λουσία την έγράψε κανονικότατα , ωραία παρουσία , πολύ καλή πίπα καλή συμμετοχή με μόνο μελανό σημείο όταν τη πήρα στα τέσσερα , σίγουρα θα ξανατιμηθεί .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 26, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λουσία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
225.543
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pa Luki Luk, maradona7, ThE και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού