Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 46 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε στη πρώτη βάρδια , τόσο το ισόγειο όσο και όροφος εδώ και πολλούς μήνες είναι λατινόσπιτα , μου προκάλεσε μεγάλη εντύπωση λίγές μέρες πριν όπου ο τσάτσος στο ισόγειο είπε έχω δυο κοπέλες και αφού βγήκε η πρώτη λατίνα και περίμενα να βγεί από το δωμάτιο κι άλλη είδα να βγαίνει η Αλίνα , κοπέλα από την Ουκρανία , ψηλή ξανθοκάστανη με κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί , έχει τατουάζ στον αριστερό αστράγαλο , ανακοινώθηκε
απλό πρόγραμμα , σήμερα αποφάσισα να περάσω . Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και τη περίμενα , ήρθε η Αλίνα στο δωμάτιο πολύ χαρούμενη και χαμογελαστή, στη συνέχεια διαπίστωσα από την ανάσα της ότι
είχε πιεί λιγάκι …Συνοπτικά , από προκαταρκτικά φιλιά λαιμό στήθος χαϊδέματα και γλώσσόφιλα , 69 δε δέχτηκε , πέρασμα προφυλακτικού , πίπα μέτρια και ρηχή , πρώτη στάση πλαγιαστό όπου κάτι την ενοχλούσε και όλο σταμάταγε το γαμήσι για να βάλει κάπως αλλιώς το πόδι της , δεύτερη στάση ιεραποστολικό , εδώ τα πράγματα πολύ καλύτερα , με τραβούσε να μπω πιο βαθιά μέσα της και προσπάθησε να μου δώσει γλωσσόφιλα αλλά έφαγε άκυρο λόγω της αναπνοή της , μετά από 2-3 λεπτά τελείωσα στο μουνάκι της με καπότα φυσικά . Στο δωμάτιο έκατσα ένα γεμάτο 10λεπτο , οκ καλό σωματάκι αλλά από υπηρεσίες (κυρίως η πίπα της )όχι πολλά πράγματα , μόνο για μία φορά στο 10αρίκο και τίποτα άλλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 22, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
225.543
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 paparotriftoulas, FAT BASTARD, Tsoupakampras και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού