Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε στη δεύτερη βάρδια , άλλη μία καινούργια λατίνα που έχει εμφανιστεί αυτή την εποχή στα σπιτάκια ,είναι μελαχρινή κατσαρομάλλα με κανονικό ωραίο κορμί , μικρό βυζί και έχει τατουάζ δεξιά πολύ χαμηλά στο στομάχι ,το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε ήταν το κλασσικό ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα . Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα καιτη περίμενα . Συνοπτικά , προκαταρκτικά μηδενικά …έπαιξε λίγο τον πούτσο μου και πήγε να περάσει το προφυλακτικό …μετά από κάποιες διαβουλεύσεις πήρε το πούτσο μου στο στόμα της , πίπα μετριότατη και ρηχή , πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση στα τέσσερα , καλό στήσιμο ωραία θέα , αρκετό λιπαντικό αλλά παράδοξος καλή αίσθηση αλλά όταν άρχισα να τη γαμάω τραβιόταν προς τα μπρος …δεύτερη στάση
της είπα να ανέβει από πάνω αλλά έδειξε όχι όποτε με αυτή ανάσκελα , έκλεινε τα πόδια της για να μη διεισδύσω βαθιά …το τελείωμα ήρθε μετά από λίγο στη μάπα της και ενώ της είχα δείξει ότι θα χύσω στο βυζάκι της αλλά ας πρόσεχε…πάντως σα να κατάλαβε ότι το έκανα επίτηδες επειδή μου έσπασε τα αρχίδια μέχρι να χύσω και δε διαμαρτυρήθηκε .Στο δωμάτιο έκατσα 10-11 λεπτά και δε θα τη ξαναπάρω , η συγκεκριμένη μίας και έχει
δουλέψει και σε στούντιο και σα cg όπως πολλές λατίνες που της γυρίζουν από δω και από κεί , έχει μάθει να δουλεύει με έξτρα χρήματα , οι κριτικές που γράφω για λατινές είναι για συνεδρίες στο 20άρικο ή στο 10άρικο ,
υπάρχουν και κοπέλες που έχω περάσει αλλά δίνοντας έξτρα λεφτά για διάφορες υπηρεσίες και έχω περάσει πάρα πολύ καλά αλλά εδώ μιλάμε για μπουρδέλο και η κριτική κατά τη γνώμη μου πρέπει να είναι για το τι πήρε
κάποιος σε αυτά τα ποσά .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 11, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
225.543
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, Johnny Red2, black crow και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού