Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 78 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε στη δεύτερη βάρδια , η Άντρεα για μένα είναι η πιο εμφανίσιμή από τις 3(κάποια στιγμή με αυτή που εμφανίστηκε και στο Φιλιππίδου , 4)λατίνες πού έπαιζαν με το όνομα Άντρεα ή Αντρέα Φυλής και Φωκαιας , καστανή κατσαρομάλλα με σώμα προς το νταρντανέ με 3άρι βυζί και μετρίου αναστήματος γύρω στο 1.70
χωρίς τακούνια , το πρόγραμμα που ανακοινώνεται είναι ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα .Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και τη περίμενα .Συνοπτικά , επίπεδο συνεννόησης χαμηλό οπότε πάλι επιστρατεύτηκε μεταφραστής , από προκαταρκτικά αφού ξάπλωσα , έτριβε τα μαλλιά της στο πούτσο μου , ύστερα ανέβηκε πάνω μου και έτριβε με το κορμί της το δικό μου και τέλος ισπανική μερικών δευτερολέπτων , έκανε κίνηση να βάλει προφυλακτικό για να ξεκινήσει πίπα και της έδειξα χωρίς , πίπα πολύ καλή υγρή και με φτυσίματα κάτι που με εξέπληξε ευχάριστα , γενικά είχε πάρα πολύ καλή διάθεση , φιλιά δε δίνει με γλώσσα , για να γλύψεις μουνί απ ότι κατάλαβα παίζει με έξτρα .
Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση , πισωκολλητο στα όρθια , δέχτηκε αρκετά χτυπήματα στα κωλομάγουλα και γελούσε , δεύτερη στάση ξάπλωσα πάλι και την ανέβασα από πάνω ,οκ καλή συμμετοχή ενώ να σημειώσω ότι κάποια στιγμή της έβαλα κωλοδάχτυλο και δεν έκανε κίνηση να μετακινήσει το χέρι μου , τρίτη και τελευταία στάση με αυτήν ανάσκελα , το τελείωμα
έγινε στα βυζιά της . Στο δωμάτιο έκατσα 15-16 χωρίς τη παραμικρή ενόχληση και βιασύνη , μετά από 3-4 συνεδρίες με λατίνες που είχα περάσει μέτρια προς καλά επέστρεψα σε πολύ καλή συνεδρία ,
εννοείται ότι κάποια στιγμή θα την ξαναπάρω(την έχω πάρει άλλες δυο φορές από την ημερομηνία της πρώτης μας συνάντησης)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 28, 2024
Όνομα κοπέλας
Άντρεα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
225.543
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dstrict, ThE, Johnny Red2 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού