Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 163 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στο μαγαζί και στο σαλόνι εμφανίστηκε ένα εικοσάχρονο πιπίνι από Ρουμανία η Βανέσα.
Πρόκειται για μία μετρίου αναστήματος κοπέλα με μακρύ μαύρο μαλλί.
Το πρόσωπο της αρκετά όμορφο πολύ νεανικό και φρέσκο.
Το κορμί της πολύ όμορφο με ωραία κωλομέρια και όμορφα πόδια.
Το πρόγραμμα της είναι απλό με 69 στα 20 €.
Η Βανέσα αν και είναι δύο χρόνια μόνο στην Ελλάδα μιλάει πάρα πολύ καλά τα ελληνικά, επίσης από κουβέντα που είχα μαζί της φαίνεται ότι είναι πολύ έξυπνη και κόβει το μυαλό της.
Πληρωμή διπλού παραβόλου λόγω του 69 στο πρόγραμμα της, αυτό το μουνί έπρεπε να το γλείψω καλά.
Είσοδος της μικρής στο δωμάτιο όπου κατέβασε μόνο το κάτω εσώρουχο και όχι το σουτιέν, τα βυζιά της από πολύ κοντά φαίνονταν να έχουν ραγάδες που μάλλον προέρχονται από γέννα, ωστόσο δεν είχε σημάδια στην κοιλιά της.
Της είπα ότι την πήρα για 20 λεπτά γιατί ήθελα να γλείψω πολύ και με άνεση το νεανικό μουνί της.

Η μικρή στήθηκε στα τέσσερα άψογα με τουρλωμένο τον κώλο και το στήθος στο στρώμα, πραγματικά υπέροχο θέαμα η μικρή στημένη στα τέσσερα. Επεσα με τα μούτρα μέσα στα κώλομερια της και εγλυφα κωλοχαράδρα σαν να μην υπάρχει αύριο. Η γλώσσα μου έμπαινε βαθιά μέσα στην κώλοτρύπα της. Το μουνί της .....το έφαγα πραγματικά, το έγλυψα σε όλες τις διαστάσεις το ρούφηξα και το στέγνωσα.
Η μικρή παρά το εξειδικευμένο και επαγγελματικό γλείψιμο που της έκανα δεν έδειχνε να συγκινείται και δεν έβγαλε άχνα.
Πέρασαν πάνω από 10 λεπτά που ασχολιόμουν με τις τρύπες της και η γλώσσα μου κόντευε να πάθει κράμπα από το πολύ γλείψιμο, ξάπλωσα και μου πέρασε καπότα, η πίπα της ήταν με γρήγορο ρυθμό και γρήγορες εναλλαγές στην τακτική της.
Δεν μπορώ να πω ότι το ευχαριστήθηκα το τσιμπούκι της από θέμα τακτικής παρά μόνο το να βλέπω μια πιτσιρίκα να με τσιμπουκωνει, από μπάλες δεν περνά.

Μου πέρασε καπότα και στήθηκε ξανά στα τέσσερα, το στήσιμο της εκπληκτικό της τον έχωσα και άρχισα να την κοπανάω δυνατά πιασμένος από τα κωλομέρια της, έβγαλα το άχτι μου πάνω στα κωλομέρια της μικρής με την ίδια να βογκά αλλά χωρίς να κλέβει καθόλου, έκατσε και τον έφαγε αδιαμαρτύρητα, μετά από μερικά λεπτά σφυροκοπήματος το μουνί της έγινε αρκετά χαλαρό.

Γύρισμα σε κανονική στάση όπου ξάπλωσα επάνω της, ζήτησα μερικά γλωσσόφιλα αλλά μου είπε όχι, γαντζώθηκα από τα κωλομέρια της και άρχισα να την γαμάω δυνατά. Η μικρή αντέχει δυνατό γαμήσι και δεν της φαίνεται. Συνέχισα να την γαμάω για αρκετά λεπτά σε αυτή τη στάση χουφτώνοντάς τα όμορφα πόδια της και γάμπες της. Την έχυσα καρφωτά μέσα στο μουνί όπου και στράγγιξα ικανοποιητικά.

Ακολούθησε μικρό social ντύθηκε και έφυγε.

Συμπερασματικά η Βανέσα είναι μία πολύ όμορφη πιτσιρίκα και αντέχει δυνατό γαμήσι.
Στα αρνητικά η σχεδόν μηδενική συμμετοχή της και το χαλαρό μουνί της αν σκεφτούμε ότι είναι μόλις 20 ετών.
Σίγουρα θα ξανάπροτιμηθεί λόγω εμφάνισης και του 69 στο πρόγραμμα της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 19, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
508
Likes:
68.571
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Elganador, maradona7 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουνίου, 2024
Φίλε γλύφτη, είναι ωραίο να γλύφεις μουνί και κωλοτρυπίδες αλλά στα μπουρδέλα δεν σιχαίνεστε να το κάνετε; Προσωπικά μια φορά έχω κάνει μουνογλύφι σε πόρνη πριν πολλά χρόνια και η ίδια με συμβούλεψε να μην το κάνω σε πόρνες γιατί δεν είναι καθαρές. Έτσι από τότε μόνο πηδάω χουφτωνω και βυζογλύφω.
review reaction 1 Wolfman42
19 Ιουνίου, 2024
Μμμμ, η περιγραφή της κοπέλας μου θυμίζει την Βανέσσα του Χωματιανού 11Α, είχε φύγει κάποια στιγμή μετά την πρωτοχρονιά για Ρουμανία.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2