Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 266 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η ημ/νια είναι ενδεικτική . Η Μισελ είναι μια ευγενική κοπέλα μιλάει καλά ελληνικά. Είχα πάει προς το τέλος της βάρδιας της . Χαμογελαστή με μαλλί μέχρι το στήθος μέτρια φάτσα καλό αδύνατο σωμα . Πήρα διπλή ώρα με 40. Δεν είχα ορεξη να γαμησω αλλά ήθελα μια ωραία πίπα και παιχνίδι . Μπήκε μέσα την έστησα στον τοίχο κατευθειαν λίγο μπαλαμουτι και στο κρεβάτι . Την ξάπλωσα και δεν ξέρω πως ήρθε η φάση αλλά της έδωσα ένα φιλί στη πατούσα και κατέληξα να της πιπιλαω τα δάχτυλα και να γλείφω τις ωραίες πατούσες της . Το απολάμβανε όπως ο οικοδόμος την μπιρα μια ζεστή ημέρα . Μετά εγλειψα λίγο το καθαρό μουνακι της και σηκώθηκα και της τον έδωσα στο στόμα ενώ την δαχτύλωνα ελαφριά με ένα δάχτυλο. Της είπα ότι θα χύσω και με ρώτησε που θέλω και ο μαλακας δεν ζήτησα να την χύσω στο στόμα και είπα όπου θες και με τελείωσε στο στήθος της . Πιστευω αν το ζήταγα θα τα έπαιρνε στο στόμα. Μου ζήτησε με Καβλα να κρατηθώ λίγο για να την γαμησω και της είπα την επόμενη φορά. Μου είπε πως εκείνη θέλει τώρα αλλά εγώ ήθελα απλά να χύσω. . Μετά από 2 λεπτά χτύπησε η πόρτα . Μου έχει μείνει σαν ευχάριστη εμπειρία και κάποια στιγμή θα ξαναπάω να ολοκληρώσω την άποψη μου . Χρόνος συνεδρίας 23’

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 12, 2024
Όνομα κοπέλας
Μισέλ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιουν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
213
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, ThE, Yatoputso και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού