Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 92 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωινη βόλτα στους ακριτικους οίκους του Μεταξιού. Στόχευση να βρω ένα κοριτσάκι περί τα 25 έτη, το μέγιστο, με κορμάκι στεγνό αλλά εντυπωσιακό συνάμα. Αν δεν έβρισκα θα γυρνουσα σπίτι να πιω ένα ωραίο χειροποίητο λικερακι μαστίχας υπό την ακρόαση νέου Black Metal Album που αγόρασα προ μιας ώρας από επωνυμο Metal δισκάδικο της Ομόνοιας. Αφού λοιπόν πέρασα από όλους τους οικους, και τους τέσσερις, αφήνω αυτόν για το τελος. Για καλή μου τύχη έπεσα διάνα! Εισέρχομαι στο γωνιακό πλην περιποιημένο σε καθαριότητα και οργάνωση ημιυπογείου οίκου και η τσατσά μου παρουσιάζει ένα Ρωσσιδακι σαν τα κρύα τα νερά! 22 ετών max (σίγουρα μικρότερη), κορμάκι απίστευτο! Πατουσακια και δαχτυλακια να τα πιπιλάς μέχρι να στεγνωσει το σάλιο σου! Κορμάκι τέλειο, αδύνατο αλλά όχι καχεκτικό! Βυζάκια πολύ καλά και στητά λόγω ηλικίας προφανως. Πρόσωπο ενδιαφέρον αλλά όχι εντυπωσιακό αλλά ήταν αβαφο. Θεωρώ πως με το κατάλληλο βάψιμο το κορίτσι θα ήταν σίγουρα σε βαθμολογία 7,5 με 8. Χρωματακι ασπρουλι αλλά όχι γαλα. Να το πιεις στο ποτήρι!! Δίνω λοιπόν στην τσατσα 6.815 δραχμές και μπαίνω στο δωμάτιο. Πεντακάθαρο δωμάτιο, άπλετο φως, καθαρό και κολαρισμενο σεντόνι. Επίσης καθαριότητα και στον νιπτήρα με καυτό νερό. Τι άλλο να ζητήσει κανείς από οίκο του 20αρικου; Μόνο ο οίκος της Φιλιππίδου όροφος είναι καλύτερος γιατί έχει και ντουζιέρες. Τεσπά. Όσο φρεσκαριζομουν άκουσα το κορασιο να κάνει μπανάκι. Αλλο ένα συν! Μπαίνει μέσα και βγάζει τα εσωρουχάκια του. Αληθωρησα προς στιγμήν.... Λέω "α ρε πουστη Διανοούμενε τι έχεις στο κρεβάτι σου πάλι...!!". Φρέσκια, μυρωδάτη, τσαχπινουλα. Με ρωτάει αν θέλω πίπα. Λέω τώρα από μέσα μου "αυτή τώρα ρωτάει αν θέλω ακα πίπα; Με ρωτάει αν θέλω γενικά πίπα; Τι λέει άραγε;" Πάντως απλό πρόγραμμα ανακοίνωσε η υπηρεσία. Της λέω βάλε προφυλακτικό και ξεκινά. Η πίπα της ενδιαφέρουσα αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο. Την βάζω σε ιεραποστολικη στάση και βλέπω ένα όμορφο μουνακι αλλά όχι με τα χείλη μέσα. Ήταν όλα έξω. Όχι όμως άσχημη διαμόρφωση αιδοίου. Ωραίο σε υφή και όψη! Τρυφερό τρυφερό! Έτσι μου αρέσουν εμένα τα μουνια! Περηφανα, όχι κρυμμένα μέσα! Βάζει κρέμα (κλασσικά για ένα πιπινι, όλες οι πιτσιρίκες ιερόδουλες έτσι κάνουν δυστυχώς) και ξεκινάω διείσδυση. Εντάξει δεν καταλάβαινα και πολλα αλλά είχα καλη θέα. Ένα τέλειο κορμάκι και μια γλυκιά φατσούλα. Όταν άρχισα βαθιά διείσδυση εκεί ψιλοέκλεβε αλλά της σήκωσα τα πόδια, χωρίς να γίνω αγροίκος, και την κλείδωσα για βαθιές πουτσιες! Έτσι την πήγα για ένα 3λεπτο και μετά την γύρισα για πισωκωλιτο ξαπλωμένο όμως με τα πόδια ευθεία. Εκεί είδα κάτι εξωπραγματικό! Είχε το πιο τέλειο και καθαρουλι κωλοτρυπιδακι που είχα δει στη ζωή μου! Τέλειος κύκλος και ραγαδες πρωκτού για μοντελισμο! Πεντακάθαρο! Πανέμορφο!!! Πώς και δεν έβαλα τη γλώσσα μου μέσα άμεσα και κρατήθηκα δεν μπορώ να το εξηγήσω.... Ίσως είμαι πολύ έμπειρος και εγκρατής σε ιερόδουλες του 20αρικου. Αυτά μόνο σε επιλεγμένες call και μασαζοκοριτσα! Τεσπά... Αρχίζω ξανά να πελεκαω και πάει πάει να ξεφύγει. Εκεί όμως το κλείδωμα είναι πιο εύκολο σε αυτή τη στάση. Γαμαγα και άνοιγα τα απίστευτα τέλεια κωλομαγουλακια της για να βλέπω αυτή την απίστευτη κωλοτρυπιδα! Πω ρε φίλε... Έτσι λοιπόν έχυσα θριαμβευτικα. Χρόνος κάνα 10' με 12' χωρίς ενοχλήσεις από τσατσά. Επιτυχημένη συνέδρια λοιπόν.
Εν κατακλείδι στα συν το απίστευτο κορμάκι της και η νεανική της εμφάνιση. Το πολύ καθαρό δωμάτιο με ζεστό νερό και φουλ φωτισμό. Στα μειον ότι είναι άπειρο και πονάει (πόνεσε στις τελευταίες βαθιές πουτσιές μου και της ζήτησα συγνώμη αν και δεν ήμουν αγριος και πάντα σέβομαι τις παρτενέρ μου επι πληρωμή).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 14, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διανοούμενος
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
29.219
Πόντοι:
9.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, black crow, maradona7 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουνίου, 2024
Χυστη μου είναι η Γιάννα που επι κοβιντ εποχές ήταν στο Ιάσονος 20β;
review reaction 1 Johnny Red2, Διανοούμενος
18 Ιουνίου, 2024
10€ 10 λεπτά,δεν ξέρω. Εγώ δεν την έχω ξαναδεί. Πάντως μου φάνηκε πολύ καθαρή για ιερόδουλη του δεκαευρου.
review reaction 1 Johnny Red2
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2