Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 163 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επίσκεψη στο μαγαζί όπως το σαλόνι βγήκε μια νεαρή κορασίδα η Έμυ η Έμιλυ.
Πρόκειται για μία είκοσάχρονη η Ρωσίδα κοντή με παραπανίσια κιλάκια στα μπούτια και την κοιλίτσα της που μάλλον προέρχονται από γέννα.
Το πρόσωπο της όμορφο μπάνικό πολυ νεανικό. Το βυζί της δυάρι ελαφρώς πεσμένο και όχι στητό.
Το κορμί της επάνω έχει πολλά και διάφορα τατουάζ, το μαλλί της είναι καστανό μακρυ.
Το πρόγραμμα της απλό στα 20 €.
Στο σαλόνι η Έμυ πιάνει την κουβέντα με πελάτες είναι ομιλητική και τους ζητά να περάσουν δωμάτιο, επικοινωνιακά το έχει μιας και στο σαλοναρισμα της γεμίζει μόνη της τα δωμάτια.
Είσοδος της Έμυ στο δωμάτιο όπου με βρήκε ξαπλωμένο και καυλωμένο, ήταν σοβαρή όχι χαρωπη όπως στο σαλόνι και είπε μόνο ένα γεια λες και ξαφνικά η γάτα της έφαγε τη γλώσσα.
Χωρίς κάποια προκαταρκτικά από μέρους της μου πέρασε καπότα και άρχισε αμέσως μία καλή πίπα καλή ηδονικότητας, τον έβαζε αρκετά μέσα στο στόμα της και έδειχνε ότι το προσπαθούσε, από μπάλες δεν περνά. Όσο έπαιρνε πίπα χάιδευα την κωλοχαράδρα της και όταν ακούμπησα την πίσω τρύπα της μου τράβηξε το χέρι. Της ζήτησα να κάτσει σε στάση 69 για να της γλείψω μουνί κώλο αλλά αρνήθηκε.
Το τσιμπούκι της είχε ικανοποιητική η διάρκεια και δεν το έκανε βιαστικά, την σταμάτησα εγώ και της είπα να στηθεί στα τέσσερα.
Έβαλε το μαξιλάρι κάτω από την κοιλιά της και στήθηκε πολύ καλά με το κωλαρι της τουρλωμένο.
Της τον έχωσα βαθιά με σχετική ευκολία και άρχισα να την πιστόνιαζω άγρια. Την είχα πιάσει από τα καπούλια της και την γαμούσα δυνατά με βαθιές πουτσιες.
Μετά από λίγο και ενώ η μικρή Έμυ βογκούσε και τσίριζε, μου ζήτησε να κόψω λίγο ρυθμό αλλά και να μην της τον χώνω τόσο βαθιά.
Βέβαια εγώ είχα πιάσει το ρυθμό μου και συνέχισα να την γαμάω έτσι δυνατά.

Βγήκα από μέσα της ξάπλωσα και της είπα να με καβαλήσει, αυτή το αρνήθηκε.
Έκατσε σε κανονική στάση όπου έκανα ένα πέρασμα από τα βυζιά της και τα έγλυψα, πιπιλίσα και τις ρώγες της χωρίς να την ενοχλεί, ωστόσο τα νερουλά βυζάκια της δεν είχαν καλή αίσθηση.
Ξάπλωσα πάνω στο κορμί της και έχωσα τα χέρια μου κάτω από τα καπούλια της, το δερματάκι της ήταν απαλό και τρυφερό, της έριξα ένα δυνατό γαμήσι με πλήρης εισόδους εξόδους της πούτσας μέσα στο μουνί της. Η Έμυ βογκούσε ηδονικά και εγώ καυλωνα περισσότερο.
Την γάμησα αρκετά λεπτά σε αυτή τη στάση όπου τελικά τον κάρφωσα μέσα της και την έχυσα με τελειωτικό στράγγιγμά.
Όταν έβγαλα την πούτσα μου από μέσα της είχα αφήσει στο μουνι της μια ωραία μεγάλη τρύπα, η ίδια έπιανε το στομάχι της.
Ντύθηκε και έφυγε ελαφρώς μουτρωμένη αφού δε μου είπε ούτε ένα γεια.

Συμπερασματικά η Εμυ είναι ένα μπάνικο εικοσάχρο με συμπαθητικό μουτράκι.
Αυτήν την καλή διάθεση που είχα δει στο σαλόνι δεν την είδα μέσα στο δωμάτιο, αφού ήταν απόμακρη και δεν μιλούσε καθόλου.
Η συμμετοχή της στο γαμήσι αδιάφορη απλώς στηνόταν και τον έτρωγε, βέβαια παραπονέθηκε και για αυτό.
Για μία και μόνο φορά είναι καλή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 16, 2024
Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
514
Likes:
70.117
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Elganador, giorgiodelafuentes2 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουνίου, 2024
μπραβο μητσαρα γαμα φουλ και εγω αυτο κανω αλλα μεταξουργειο πλεον γιατι φυλης την εχω ξεψαχνισει μεχρι τελους,εχω παει με ολη τη φυλης,σκεψου η τσατσα στο φυλης 65 με ρωταει τη ξερεις τη κορινα?και πεταγεται η κορινα και λεει εσυ τι λες να μη με ξερει?αυτος εχει περασει με ολες τις κοπελες εδω στη φυλης.
F
Filislover
review reaction 3 DmtrsxXx
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1