Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 292 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το όνομα Αντζη δεν λέει και πολλά στις λατινες γιατί το αλλάζουν για να θολώνουν τα νερά.
Στο θέμα τόρα η Αντζη είναι μια λατίνα λιγεροκορμη με πολύ όμορφο πρόσωπο τέλειο χαμόγελο μικρό βυζί μεγάλη ρογα λεπτό ποπό και ζγουρα μακριά Μαλιά τα οποία είχε βρεγμένα.
Στο δοματιο ειρθε με πολύ καλή διάθεση.
Εγώ τον είχα μισοσηκομενο.
Χαϊ μπαρμη μου λέει χαϊ κεν.
Αυτό το λέγαμε όλη την ώρα και ξεσκιστικαμε στα γέλια,τόσο που δεν μπορούσε να μου πάρει πίπα.
Η πίπα της κλασικά λατινοαεροπηπα που τις εδιξα πος να ρουφάει και με άκουσε.νορμαλ έσφιξε τα πόδια της γύρο μου και δεν αφινε να σπροξω,ολλα με χαμόγελο πάντα.στα τέσσερα στιθηκε καλά αλλά στο μεταξύ μου μαλακοσε λίγο.ξαπλονω την βάζω να μου των παίζει και χονω λόγω δάχτυλο στη μικρή κολοτριπιδα της,φυλάκια στο λεμο προστιχολογα και μου έγινε κλαρίνο.
Ξανά στα τέσσερα δεν τον έχοντα όλο γιατί φοβόταν ,γαμισα για λίγο έτσι.απιστευτος χαβαλες,χαϊ μπαρμη χαϊ κεν ,μπατσακια στα κολομαγουλα.
Για το τέλος την πήρα αγκαλιά τις έβαλα λίγο δάχτυλο στην κολοτριπιδα και την έβαλα να μου τον παίζει και την ώρα που εχυνα μου σκάει και ένα φιλί στο στόμα.αυτο δεν το περίμενα.εισαι τρελός λέει πλένοντας το χέρι από τα χυσια μου και έφυγε γελώντας.
Ψυλοφολα θα έλεγα αλλά πολύ γέλιο στο δοματιο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άντζυ
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Atridis
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
8 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
10.643
Πόντοι:
30.733
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Johnny Red2, Yatoputso και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2024
Πλάκα έχει η περιγραφή σου,ντάξει έτσι όπως το περιγράφεις φαίνεται ζωηρούλα και τή ζεί τη φάση.
Δεν ακούγεται και τόσο φόλα!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1