Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 95 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εχω περάσει με την Ίννα 5-6 φορες αλλα είχα να πάω από περυσι το χειμώνα, με θυμόταν και τα είπαμε λίγο γιατι ειχε κανει κ τα μπανια της.
Την είδα πολύ ορεξάτη και ευδιάθετη γενικότερα. Ειχαμε 2 λεπτα χαμουρεματακι ερωτικό και μου ρίχνει δυο φτυσιές στον σηκωμένο φισφιρίκο και μου τον κάνει λούτσα. Τί την έπιασε και μου έκανε ένα σπέσιαλ handjob και χαμουρεματάκι δεν ξέρω αλλά με έφτιαξε τέρμα, ήμουν κάγκελο. Έπειτα μου γλύφει αρχίδια και τον ξαναφτύνει ενω στο στόμα ακόμα δεν τον έχει πάρει. Μετά απο κανα λεπτό που μου έχει μουλιάσει και τα μπαλάκια ενώ έχει ώρα που μου τον παίζει, τον παίρνει στο στόμα και μου κάνει ένα υγρό μαστόρικο τσιμπούκι άλλο πράγμα... με εναλλαγές , με χέρι και χωρίς, με φτυσίματα, με ματιες και με χτύπημα στη γλώσσα, με -ανεπιτυχής- προσπάθειες για deepthroat. Την έβλεπα και από τον καθρέφτη και την θαύμαζα, η κοπέλα είχε πιάσει σοβαρή δουλειά Τις άλλες φορές ήταν εξαιρετική πίπα αλλά όχι με τέτοιο πάθος και μαεστρία. Μου τον είχε κάνει μπετόβεργα! Είχε περάσει κανα 5λεπτο σίγουρα και συνέχιζε με αμείωτους ρυθμούς και δώστου φτύσιμο και ρούφηγμα οπότε την είχα καταβρει, δεν έγινε καμία κίνηση για σεξ ούτε απο μενα... εκείνη ακούραστη., περναει η ωρα και δωστου φλάουτο ασταμάτητο. Την ρωτάω αν είναι να χύσω έτσι και με κοιτάει μπουκωμένη και παίρνω το ΟΚ. Οταν κατάλαβε πως χύνω τον έπαιζε με μανία κι άλλα τα πήρε στα χείλη και στο στόμα άλλα στα βυζιά, έφυγε πολύ πράγμα. Μου έκανε ενα τοπ τσιμπούκι το κατευχαριστήθηκα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ίννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Spectro7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
1.778
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Johnny Red2, Yatoputso και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2024
ΜΕΡΑΚΛΟΥ..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1