Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 118 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από 2 βδομάδες αποχής λόγω ότι όταν τηλεφωνούσε μου έλεγαν ότι είναι σε άδεια αποφάσισα να πάω κ αν δεν τη βρω το πολύ πολύ να ξεφορτωσω τα @@ σε ότι καλύτερο βρω από εμφάνιση. Για να προετοιμαστω για εναλλακτικές ανέβηκα πάνω, ήταν η πενταχοντρη πιπου κ μια Μαρία με ολόσωμο φόρεμα που κάτι θα έκρυβε κ που δήλωσε ότι κάνει τα πάντα. Παρακάλεσα να έχει γυρίσει η Άννα. Και είχε. Ήταν σε δωμάτιο. Πλήρωσα κ ντουζ να φύγει ο ιδρώτας. Ήλθε σχετικά γρήγορα. Για περιγραφή παραπέμπω σε προηγούμενες κριτικές μου. Αρχίσαμε με πίτα, όρθιος αυτή καθιστή, πάντα με καποτα, μετά ξαπλωτό, πολύ καλή αισθησιακή πιπα Ακολούθησε cow girl, revesre cow girl όπου τη ξάπλωσα πάνω μου της σήκωσα τα πόδια κ έσπρωχναν. Ιεραποστολικο πάνω της με τα πόδια της νταούλια να αισθάνομαι την επιδερμιδα της κ να φιλαω τα χείλη της. Ιερσποστολικο με τα υπέροχα πόδια της στους ώμους μου. Πίσω κολλητό, αλλαγή κάποιας πιπα κ τελείωμα πίσω κολλητό. Είπαμε τα νέα μας, ντουζ κ έφυγα από τον παράδεισο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
273
Likes:
3.709
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Ντουνταράς, giorgiodelafuentes2, FAT BASTARD και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού