Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 62 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δευτέρα πρωί και οι κάβλες χτυπούσαν κόκκινο...
Στο πορνοστόχαστρό μου είχε μπει η Άννα η Αλβανή, η γνωστή από παλιά...
Πήγα στον γνωστό οίκο που εκδίδεται και την βρήκα εκεί (το βράδυ κάνει πιάτσα η Εύα Κουμαριανού)...
Βγήκε από το κουζινάκι που καθόταν με την τσατσά και με υποδέχτηκε με χαρά, αφού με θυμόταν (ψάχνουν τους πελάτες με το κιάλι εδώ και χρόνια στους οίκους)...
Την πλήρωσα και μπήκα στο δωμάτιο...
Γδύθηκα ενώ στο ράδιο έπαιζε λαϊκά άσματα ινδοευρωπαϊκά του ΄60...
Σε λίγο ήρθε φουριόζα και ορεξάτη...
Την ρώτησα αν πήγε στην συγκέντρωση του Έντι Ράμα που είχε γίνει την προηγούμενη μέρα και μου είπε φυσικά και ήμουν, αλλά εσείς οι Έλληνες, δεν θέλατε να γίνει η συγκέντρωση γιατί ζηλεύετε...
Της είπα τότε ότι δεν είναι όλοι ίδιοι και ότι εγώ θα ήθελα να γίνει στο Σύνταγμα η συγκέντρωση αντί για το Γαλάτσι και ότι δεν είμαι πατριώτης χαχαχα... Άλλωστε Έλληνες και Αλβανοί τα ίδια σκατά είναι της είπα σε διαφορετικά στάδια εξέλιξης, με τους να προηγούνται(δεν νομίζω να το κατάλαβε, αλλά στα αρχίδια μου)...
Επέμενε στην αρχική της άποψη ότι ζηλεύουμε και δεν θα θέλαμε να γίνει η συγκέντρωση...
Αρχίσαμε να φιλιόμαστε στο στόμα (όχι με την γλώσσα) και ανέβηκε από πάνω μου, φέρνοντας τα βυζιά της στο στόμα μου και παροτρύνοντας με να τα φυλάω, να τα γλύφω και να τα ρουφάω, πράγμα που έκανα λυσσασμένα...
Στην συνέχεια μου έκανε τσιμπούκι χωρίς σκούφο (αφού μου σκούπισε τον πούτσο με μωρομάντηλο)...
Μετά ξάπλωσε ανάσκελα και με παρότρυνε να την γαμήσω, πράγμα που έκανα...
Είναι η cult, παραδοσιακή πουτάνα παλαιάς κοπής, θα μπορούσε να πει κάποιος...
Κάπου εκεί χτύπησε την πόρτα η κυρα κομπρέσα, αλλά η Άννα προς τιμή της δεν έδωσε σημασία...
Μετά από λίγο της ζήτησα κώλο, αλλά μου είπε ότι έχει καιρό να δουλέψει την σούφρα της και έχει "κλείσει" και ότι τον έχω χοντρό...
Για το φινάλε την έβαλα να μου τον παίζει και να έχει κοντά το στόμα της, ενώ που και που μου έκανε και τσιμπούκι...
Όταν ένιωσα ότι χύνω τα ψιλοπήρε στο στόμα και τα έφτυσε στο μωρομάντηλο...
Σηκώθηκε (αφού μου έδωσε μωρομάντηλα να σκουπιστώ από τα πολλά χύσια που έπεσαν πάνω μου), πλύθηκε και έφυγε αφού με χαιρέτησε...
Θα την ξανατιμήσω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 13, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DAMDIM100
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Ιαν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
3.499
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, Yatoputso, giorgiodelafuentes2 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού