Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 146 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Νατασσα την γνωριζω πανω απο ενα χρονο, εχω παει μαζι της πανω απο δεκα φορες, αλλα δεν εχω δει καποια κριτικη να υπαρχει για αυτην οποτε και γραφω... Κατα καιρους δουλευε και σε αλλους οικους οπως Ιασωνος 44 οροφος (ηταν τοτε ντουετο με την Καρμεν) και ΜΑ28 υπογειο και Περιδικας 3 δεξι...για ενα διαστημα χρησιμοποιουσε και το ονομα Ναταλια (την πρωτη φορα που την πηρα ετσι λεγοτανε)... Προκειται για καθαρη ρωσιδα υψος 1,65 περιπου, σωμα με πιασιματα αλλα οχι χονδρη, μελαχρινη με μακρυ σπαστο μαλλι και μεγαλα πρασινα εκφραστικα ματια..συνηθως ειναι νυχτα μετα τις 00:00...σπανια καποιες φορες το παει σερι μεχρι και ολη την πρωινη βαρδια...Γενικα ολες μου οι συνεδριες μαζι της ηταν μετριες προς καλες...ουτε ξετρελαινομουν αλλα ουτε και φολιαζομουν...τυπικα πραγματα...ποτε δεν φιλιθηκαμε στο στομα και οσες φορες το επιχειρησα εφαγα ακυρο..γενικα παντως στο 10ρικο ειναι καλη. Τωρα πλεον παω μια φορα τον διμηνο μαζι της κυριως απο συνηθεια και οταν εχω ξεμεινει τελειως απο αλλες επιλογες... εκτιμαω παντως το οτι δεν με εχει φολιασει ποτε, παρολο το μετριο και τυπικο σε γενικες γραμμες σεξ που κανουμε....αυτα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 06, 2024
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Dsar263
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
9.755
Πόντοι:
2.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, luchnik, Atridis και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού