Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 231 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπήκα στην υπερκάλτ υπόγα κουκέτα καΐκι 1950 ,με σκοπό να ρισκάρω με μια καινούργια παρουσία.

Η Κλαούντια είναι μια λατίνα με σχετικά κοντό μαύρο μαλλί γύρω στά 35 την κόβω, σώμα απλά οκ,νορμάλ προς λεπτή για την ηλικία της,νάθινγκ σπέσιαλ ωστόσο έχει μια καβλιάρικη πατίνα που σε προϊδεάζει ότι θα γαμήσεις.

Η αύρα αλλά και το λούκ είναι φρεσκοχωρισμένης νοικοκυράς ελληνίδας(μοιάζει) ή παντρεμένης ή έστω υπαλλήλου σε γραφείο αλλά που το πάει το γράμμα.

Σε αντίθεση με το συνολικά μέτριο/μετριόκαλο παρουσιαστικό ,έχει ένα βλέμμα πού με κέρδισε,πότε εξεταστικό πότε δεκτικό,ξέρεις ότι δε χάνει επαφή,είναι εκεί...εδώ.

Μπήκε με μια αύρα επαγγελματικής ευγένειας,εμπεδωμένης όμως,αυτό που λέω συχνά πυκνά "αρχοντιά"της πουτάνας(...)

Λίγα προκαταρκτικά με δική μου πρωτοβουλία,βουτιά στις ρώγες της,δεν τραβήχτηκε δε βιάστηκε ιδιαίτερα,πίπα με σκούφο (ρώτησε για ακα) νορμάλ οκ, λίγο ηδονοτρίψιμο στά πέριξ της σπηλιάς της καθότι τάχα χώσει γερά ήδη σε δγυό και ήμουν οριακά ,είσοδος κατόπιν μουνόλαδου όπου όμως ήταν φιλόξενα κι έπιασα κατοστάρα σχεδόν αμέσως.

Η τύπισα στο γαμήσι τόχει ,τα λέει και τά ακούει σ'όλες τις ταχύτητες και παραλλαγές τού μίσιοναρυ που μού βγήκαν, ανάποδο βατραχάκι,πόδια πανω τίγκα και λυγισμένα κλειστά και ανοιχτά,λαβές και κλειδώματα με τα χέρια,τρίψιμο με τον κορμό πάνω της.

Σε όλα ήταν μέσα, δεν τραβήχτηκε δε δυσανασχέτησε ούτε ας πούμε άν της άρπαξα το πηγούνι (με στύλ,ρεμάλια), το κυριώτερο,
δε σφίγγεται,ακολουθεί.

Χρόνος είχε πάει άνετα 10λεπτο+, η υπηρεσία δεν είχε ενοχλήσει μ έπιασε και την έστελνα πέρα δώθε με ωθήσεις ενώ την κρατούσα απ τούς ώμους,
καραγούσταρα πώς γλιστρούσε πιγκπόγκ ρυθμικά πακέτο ο κορμός της και της τάδωσα και τα ρέστα.

Σηκωθήκαμε,εγώ λαχανιασμένος αυτή άνετη ,
ευχαρίστησε πορνοαρχοντικά
καί ατουταλέρ τα ξαναματαλεμέρ όταν είναι λέρ.

Στή σούμα στην εμφάνιση χάνει σε σχέση με κάποιες λατινοπιτσιρίκες -γι αυτό καί το "Ισως"- άν κι ένα 6μιση το πιάνει. Σε υπηρεσίες το 8άρι το δίνω άνετα για πρώτη συνάντηση εννοείται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 26, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
5.502
Πόντοι:
1.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 papaphilips, Milfomaniac, giorgiodelafuentes2 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαΐου, 2024
για την ηλικια της ειναι αξιολογη, αν και εμενα μου φαινεται απο 35 και πανω.
review reaction 1 Dstrict
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1