Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 266 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μόνος στο σπίτι Κυριακή βράδυ πράγμα που δε συμβαίνει συχνά. Ανοίγω ενημέρωση διάβασα για ένα ζευγάρι τεραστίων βυζιων. Μπαίνω ασανσέρ, βάζω μπροστά τ μηχανή και σε 8 λεπτά είμαι φυλής ( πέρασα μια να δω τη Σοφία από Φ86). Μετά τ σύντομη στάση μου συνέχισα για το βυζοστοχο μου. Μπαίνω στον οίκο, μόνος μου στο σαλόνι η υπηρεσία μου ανακοινώνει τα κορίτσια και ότι κλείνουν σε λίγο. Ήταν σίγουρη πως δε θα μπω αλλά κρίμα ήταν να γευτώ αυτές τις φυσικές βυζάρες πλήρωσα και μπήκα στο δωμάτιο. Μετά από 5 λεπτά σκάει και η Εύα όπου για 22 Μαιών Ρωσίδα τα ελληνικά τς είναι πολύ καλά άρα κάτι δεν κολλάει στο στορι. Δε μ απασχολεί όμως αυτό το κορίτσι είναι ψιλό μαζί με τακούνια ήταν στο ύψος μου (1.88 ) γερή κατασκευή ξεκινάω να τ χαϊδεύω βυζιά κώλο και αυτή ξεκινάει να μου γλύφει αυτιά λαιμό ξαπλώσαμε συνεχίσαμε λίγο το μπαλαμουτι με ρώτησε και για σκούφο τς έδωσα το οκ και το περνάει με το στόμα πράγμα που λίγες πλέον έχουν το ταλέντο να το κάνουν και σίγουρα είναι στα + για μένα. Ωραία πίπα με τα μπασιματα της σε κάτι σημεία έβαζε και χέρι αλλά όταν τς το πήρα μια φορά δε ξαναεβαλε. Στη συνέχεια την έβαλα για ιεραποστολικό για να ασχολούμαι ταυτόχρονα με τς βυζάρες τς ( μεγάλες αλλά φουλ πεσμένες) και για τέλος τν έβαλα στα 4 όπου έδειξε πολύ καλή διαγωγή και χωρίς ένα σκασμό περιττά ουρλιαχτά. Μου έδωσε μωρομαντιλο εκεί αλλάξαμε και μερικές πληροφορίες (ηλικία χώρα κ.α.) και εκεί που έπλενα ριπαπα έρχεται από πίσω μου με φιλάει και με αποχαιρετά. Επιθετικό μάρκετινγκ γενικά μου άφησε πολλά καλά στοιχεία και επειδή μου αρέσει αυτό το καλούπι ίσως να τη ξανασυναντησω άμα ήταν και χοντροκωλα θα έλεγα σίγουρα. Αυστηρώς ακατάλληλο για σκινυ-μοντελακιδες. Καλή συνέχεια ανώμαλοι. Καλά γαμησια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 21, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Εύα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Pitsirikosss
Σεβαστός
Εγγραφή:
21 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.880
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, Accountant, Bratan2022 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού