Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 568 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ξεκίνησα για Αγκύρας για καμιά μιλφοπαρτούζα αλλά περνώντας από εδώ έκανα μια στάση για να δω ποια δουλεύει . Βγήκε ένα ωραίο μωράκι με πράσινο φλούο στριγκάκι και διχτυωτό τοπάκι που δεν το είχα ξαναδεί και αφού κουνήθηκε στο στύλο με πολλά υποσχόμενο βλέμα πήγε στο δωμάτιο. Φεύγοντας ρώτησα την υπηρεσία πως την λένε γιατί δεν είχε πει ούτε όνομα ούτε πρόγραμμα και μου είπε Ιρίνα. Την σημείωσα για να γαμηθεί προσεχώς γιατί μου φάνηκε ενδιαφέρουσα περίπτωση αν και προτιμώ ποιο νταρντανόμουνα και γιατί τέτοια κοριτσάκια με ωραίο πρόσωπο και κορμί , στις περισσότερες περιπτώσεις είναι κρυόκωλες. Πήγα λοιπόν Αγκύρας αλλά στο ένα δούλευε μία κοπέλα μόνο, ενώ στο απέναντι δεν είδα κάτι καλό και ξαναγύρισα εδώ. Στο σαλόνι περίμεναν 3 άτομα και εγώ τέταρτος. Αποφάσισα να περιμένω για να περάσω αν και δεν το συνηθίζω. Το κορίτσι είχε συνεχόμενα δωμάτια αλλά παρατήρησα ότι καθόταν γεμάτο δεκάλεπτο μέσα και χωρίς η υπηρεσία να χτυπήσει πόρτα σε κανέναν. Καλό αυτό σκέφτηκα αν και το κορίτσι είναι καλό μέσα θα πιάσει τόπο η αναμονή. Σιγά σιγά άρχιζε να αδειάζει το σαλόνι ενω παρατήρησα ότι διπλανός μου είχε κλείσει τα μάτια και κοιμόταν. Ωσπου να έρθει η σειρά μου είδα φευγαλέα και άλλη μιά κοπέλα να σουλατσάρει χωρίς όμως να εμφανιστεί στο σαλόνι. Λίγο πριν έρθει η σειρά μου να μπω εμφανίστηκε και αυτή στο σαλόνι με ένα διχτυωτό μαύρο φορεματάκι. Μεγαλύτερη και ποιο νταρντάνα από την Ιρίνα και αμέσως χτύπησαν καμπανάκια καθώς για αυτήν ενακοινώθηκε και ελεύθερο στοματικό. Ρώτησα κατευθείαν εάν κάνουν παρτούζα , αλλά δυστυχώς δεν έκαναν οπότε πέρασα με Ιρίνα αφού γι αυτήν είχα στηθεί τόση ώρα στην αναμονή. Η Ναταλί, έτσι λένε το κορίτσι μπήκε στο στόχαστρο για την επόμενη φορά γιατί μου φάνηκε πιο ανωμαλιάρα.
Μπήκα στο δωμάτιο και ξάπλωσα με το κινητό στο χέρι για να περάσει η ώρα. Μπήκα στο μπου και είδα ότι ήδη είχαν ανέβει δύο κριτικές σήμερα γι αυτήν άρα το κορίτσι φαίνεται να έχει ρεύμα. Σε λιγότερο από δεκάλεπτο μπήκε στο δωμάτιο ήρθε δίπλα μου και έβγαλε το στριγκάκι της ενώ παρατηρούσα το μικρό βυζάκι και τις ρογίτσες της. Το πάνω δεν το έβγαλε μόνο το σήκωσε ψηλά. Με καβάλησε και μου έφερε τα στηθάκια της να τα γλείψω. Άρχισα να γλείφω και να ρουφάω τις ρογίτσες της που είχαν σκληρήνει, ενώ αυτή μου έφερνε στο στόμα πότε το ένα βυζάκι και πότε το άλλο. Της χούφτωνα και το κωλαράκι που αν και μικρό είναι αρκετά τουρλωτό και μου είχε γίνει ήδη δοκάρι χωρίς ακόμα να την έχει ακουμπήσει. Το καλό ήταν ότι όλα αυτά γίνονταν χωρίς ίχνος βιασύνης από μέρους της , κάτι που μου άρεσει . Αφού ευχαριστήθηκα τα μικρά της βυζάκια ήρθε η ώρα της πίπας. Μου φόρεσε προφυλακτικό και ήρθε κάθετα σε μένα ώστε να χουφτώνω το μικρό της κωλαράκι. Άρχισε το ρούφηγμα χρησιμοποιώντας και αρκετό χέρι, ενώ είχε γυρίσει το κεφάλι της έτσι που έβλεπα μόνο το πίσω μέρος. Της ζήτησα να γυρίσει ώστε να βλέπω το πρόσωπο της και το έκανε αδιαμαρτύρητα. Σε αυτή την στάση και βλέποντας την φατσούλα της να με τσιμπουκώνει βελτιώθηκε αρκετά και η αίσθηση στην πίπα της. Έγινε πιο ερεθιστική καθώς κρατούσα εγώ την πούτσα μου και αυτή τράβηξε εντελώς το χέρι της και ρουφούσε καλύτερα. Δεν έκανε πίπα για πολύ ώρα αλλά ήταν αρκετή γιατί ήμουν φτιαγμένος τέρμα. Σηκώθηκε και χωρίς να με ρωτήσει σε ποια στάση θέλω με καβάλησε αφού πρώτα σάλιωσε το μουνάκι της. Έκατσε πάνω στη πούτσα μου ενώ εγώ της έπιανα το κωλαράκι και της μεσούλα της. Άρχισε να βγάζει καυλωτικές κραυγούλες φτιάχνοντας με και άλλο ενώ μετά σήκωσε το κορμί της και πάτησε στο κρεβάτι με τις πατούσες. Άρχισε να ανεβοκατεβαίνει και να χτυπάει το κωλαράκι της πάνω μου. Εγώ άρχισα να την ανεβοκατεβάζω πάνω μου και να κουνάω την λεκάνη μου πάνω κάτω. Ουσιαστικά αυτή είχε μείνει ακίνητη και όλη την δουλειά την έκανα εγώ. Ήταν πιο ξεκούραστα έτσι γι αυτήν και την γάμησα έτσι για αρκετή ώρα χωρίς να κουραστεί. Τα πλατς πλουτς πρέπει να ακούγονταν στο σαλόνι από το δυνατό γαμήσι που της έριξα. Σταμάτησε και κατέβηκε από πάνω μου . Της ζήτησα να στηθεί στα τέσσερα με μέτωπο προς τα πόδια του κρεβατιού, ώστε να μπορώ να μας βλέπω στον μεγάλο καθρέφτη που είχε απέναντι. Στήθηκε στα τέσσερα τουρλώνοντας το λευκό της κωλαράκι. Έπιασα την πούτσα μου και την έχωσα στο μουνάκι της ενώ της χούφτωνα το κωλαράκι. Την γαμούσα δυνατά και μία της έπιανα την μεσούλα που ήταν αυτό που λέμε δαχτυλίδι και την τραβούσα προς τα μένα και μία της έπιανα τα κωλομέρια. Ταυτόχρονα κοιτούσα και το θέαμα στον καθρέφτη. Να σφυροκοπάς ένα τέτοιο μωράκι με τέτοιο κορμάκι δεν είναι και λίγο πράγμα, οπότε σύντομα ήρθε και το τέλος μέσα στο μουνάκι της. Με άφησε να στραγγίξω με την άνεση μου ενώ αυτή είχε κολλήσει το κεφάλι της στο κρεβάτι. Βρήκα έτσι την ευκαιρία να της κάνω ένα ελαφρύ μασαζάκι ψηλά στην πλάτη και στους ώμους και να χαιδέψω λίγο ακόμα αυτό το ωραίο πλασματάκι. Τραβήχτηκα , αφήνοντας της να σηκωθεί και να ντυθεί, ενώ πήγα στον νιπτήρα για να ξεπλυθώ. Ντύθηκε μου έδωσε ένα φιλάκι στον αέρα και έφυγε λέγοντάς μου μπάι. Η Ιρίνα είναι ένα κοριτσάκι μικροκαμωμένο αλλά με πιασίματα εκεί που χρειάζεται. Δεν βιάζεται καθόλου στο δωμάτιο, σε αφήνει να γλείψεις το κορμάκι της χωρίς ξινίλες και στο σεξ ανταποκρίνεται αρκετά. Η δε υπηρεσία είναι σαν να μην υπάρχει, δεν ενοχλεί καθόλου. Σίγουρα όποιος περάσει θα μείνει ικανοποιημένος γι αυτό και θα την πρότεινα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ιρίνα
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
145
Likes:
18.897
Πόντοι:
26.316
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 Elganador, Ντουνταράς, memmas και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2023
Νὰ χωρίζεις τὸ κείμενο σὲ παραγράφους. Μόνο ἔτσι ὑπάρχει ροή. Δὲν γράφεις σὲ περγαμηνὴ γιὰ νὰ εἶναι ἑνιαῖο. Φιλικά πάντα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1