Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 568 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη στον οικο οπου στο σαλονι βγηκε ενα πολυ ομορφο καυλακι η Ιρίνα.
Προκειται για μια νεαρης 24 ετων περιπου Ρωσσιδας.
Το προσωπο της ειναι αρκετα ομορφο σεξι και ελκυστικο .
Τα μαλλια της ξανθα κοντά μεχρι τους ωμους,το στηθος της 1,5αρι στητο με καλη ρωγα.
Το σουπερ ατου της ειναι τα οπισθια της και τα ποδια της.
Εχει ενα πανεμορφο ολοστρογγυλο κωλο ανασηκωμενο και σφριγηλο που σου ερχεται να τον δαγκωσεις απο το σαλονι.
Τα ποδια της ειναι καλοσχηματισμενα απαλα και τρυφερα,τα πελματα της πανεμορφα περιποιημενα χωρις καλους
πεντακαθαρα .

Το προγραμμα της ειναι απλο στα 20 ευρω.
Εισοδος της Ιρίνας στο δωματιο οπου την εγδυσα αμεσως, ξαπλωσε ανασκελα στο κρεβατι και μου ανοιξε τα ποδια.
Επεσα με τα μουτρα μεσα στο μουνι της και το ρουφουσα μανιωδως, ανασηκωσα τα ποδια της και ρουφηξα και την πισω τρυπα της,η Ιρίνα ειναι πεντακαθαρη και το μουνι της υγρο με τρυφερα μουνοχειλα που δεν χορταινα να μπουκωνω στο στομα μου και να τα γλειφω.

Ξαπλωσα και μου περασε καποτα. Η πιπα της χρηζει βελτιωσης δειχνει ομως να το προσπαθει και να μη το κανει βαριεστημενα,ηταν σχετικα ρηχη οχι αρκετα σφιχτή και δεν περασε απο μπαλες.

Την εστησα στα τεσσερα και μπηκα μεσα της με φορα, το μουνι της στενο και σφιχτο σε ολη τη διαδρομη μεχρι τη μητρα. Την αρχισα στις δυνατες πουτσιες με την Ιρίνα να βογγα ηδονικα καθως το μουνι της ειναι στο στρωσιμο.
Το στησιμο της πολυ καλο με σπασμενη τη μεση και τα βυζια να ακουμπανε στρωμα.
Την ειχα στησει ετσι ωστε να την βλεπω στον καθρεπτη καθως την πηδαω και πραγματικα ημουνα περηφανος που γαμουσα ενα τοσο ωραιο μωρο.

Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου ξαπλωσα πανω της και γραπωσα με τα χερια μου τα σφριγηλα κωλομερια της.
Ειχε ανοιξει διαπλατα τις ποδαρες και τον επαιρνε ολο μεσα καρφωτό.
Ρουφηξα βυζια και ρωγες και την εγλειψα στο λαιμο οπου της εδινα και χτυπηματα με τη γλωσσα μου.
Δοκιμασα για φιλια τα οποια δεν αρνηθηκε, στη συνεχεια εγιναν βαθια γλωσσοφιλα με μπολικο σαλιο οπως μου αρεσουν.Εφαγε δυνατο πηδημα για μερικα λεπτα με το μουνι να εχει γινει μουσκεμα. Συνεχισα να την γαμαω και να την γλωσσοφιλαω και μετα απο μερικα λεπτα εχυσα γεμιζοντας την καποτα.

Στραγγιξα τελειωτικα και βγηκα απο μεσα της κοιταζοντας την λαχανιασμενη γεματη σαλια στα βυζια στο λαιμο και το στομα απο τα γλειψιματα μου ενω ειχα αφησει και μια μεγαλη τρυπα στο μουνι της απο τη χοντρη πουτσα μου.

Η Ιρίνα ντυθηκε μου εδωσε φιλακι και εφυγε, βεβαια οι καυλες μου δεν ειχαν τελειωσει οποτε πηγα ηπια ενα φρεντο γλυκό να παρω ενεργεια και επεστεψα στον οικο μετα απο κανα 2ωρο οπου εφαγε και δευτερο γαμησι πανομοιότυπο με το πρωτο.


Συμπερασματικα η Ιρίνα ειναι μια πολυ ομορφη νεαρη κοπελα, πολυ δυνατο κορμι γαμιεται καλα συμμετεχει και δε βιαζεται. Στα 20 ευρω ειναι θησαυρος και κλεψιμο να γαμαμε ενα τετοιο μωρακι, θα γαμηθει σιγουρα πολλες φορες ακομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 18, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ιρίνα
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
508
Likes:
68.571
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, sweeper, Bonecrusher και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Δεκεμβρίου, 2023
Αν τύχαινε να ναυαγήσεις σε ένα νησί του ειρηνικού με ποια θα ήθελες να είσαι μαζί. Με αυτή ή την Σαμπίνα;
review reaction 1 TRAXANOPLAGIAS1234
19 Δεκεμβρίου, 2023
@Sir Sexy ... Irina σίγουρα !!! τουλάχιστον μέχρι να καεί το κορίτσι, η άλλη είναι και λίγο ντίβα... τωρα αν ήταν στον Ατλαντικό ...Χαχαχα!
review reaction 3 drifter81
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2