Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 266 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε τη Κυριακή στη 2η βάρδια, δούλευε μαζί με τη λατίνα νταρντανοπαχουλη Αντρέα που κάνει και απλό πρόγραμμα οπότε ήταν σα να δούλευε μόνη της...
Για όσους δε γνωρίζουν(που δε το πιστεύω)τη Μύρα πρόκειται για μια ρωσοφωνη κοπέλα με πυροξανθα μαλλιά, ωραίο κανονικό σώμα, 1.5αρι συν βυζι, έχει τατουάζ χαμηλά δεξιά στο στομάχι, ανάμεσα στα βυζιά και στο μπούτι ,πιρσινγκ στον αφαλό που άλλοτε το φοράει και άλλοτε όχι, μιλάει αγγλικά (να διευκρίνησω για να μη πεταχτεί πάλι ο γνωστός παπαρακος που από όλα όσα γράφω σχολιάζει μόνο τις γλώσσες που μιλάει η κάθε κοπέλα, κάποια αγγλικά ξέρει)μιλάει ρώσικα ενώ όπως έχω διαπιστώσει από τις τελευταίες μου επισκέψεις έχει μάθει και κάποιες ελληνικές φράσεις.
Ήμουν 2ος στη σειρά του σαλονιού και είχε 2 δωμάτια αλλά η αναμονή είναι οκ.
Όταν έφτασε η σειρά (η ουρά όλο και μεγαλωνε)μου πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο φρεσκαριστικα και τη περίμενα.
Όταν ήρθε στο δωμάτιο χαιετηθηκαμε και με στοματοφιλησε ,δε προλαβε να αφήσει το προφυλακτικό και το ηλεκτρικό τσιγάρο, της έβγαλα το άσπρο στρινγκ και την έστησα στα τέσσερα, άρχισα να γλύφω τις τρυπούλες της και ειδικά το μουνακι της, μου έδειξε να σταματήσω, έφτιαξε το μαξιλάρι ξαπλώσε ανάσκελα βολευτηκε και με προσκάλεσε να γλυψω το μουνακι της τώρα που ήταν άνετα, την εγλυφα κσι πήρε το τσιγάρο της και άρχισε να ατμιζει...ατμισε και το μουνάκι της ενώ έχωσε και το τσιγαρο μέσα της.
Ξάπλωσα με τη σειρά μου, αφού με φίλησε από λαιμό μέχρι αρχίδια πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της, δυστυχώς ενώ έχει βελτιωθεί σε συμμετοχή σε σχέση με τη πρώτη φορά που την πήρα η πίπα της για μένα παραμένει μέτρια.
Πέρασμα προφυλακτικου, με καβάλησε σε ανάποδο cow girl και ήταν πολύ καλή, δεύτερη στάση στα τέσσερα και αφου πριν μπω μέσα της έγλυψε πάλι τι μουνακι της το οποίο ήταν "καπνιστό" από το τσιγάρο, καλό στήσιμο έφαγε και τα χαστούκια της στα κωλομερια της φωνάζοντας στα ρώσικα, 3η και τελευταία στάση με αυτήν ανάσκελα όπου είχε αρχίσει να εκστασιαζεται κσι με τραβούσε βαθιά μέσα τής, το τελείωμα έγινε στα μουνοχειλα της.
Στο δωμάτιο παρόλο το χαμό έκατσα περίπου 18 λεπτά, η τσατσά βέβαια χτύπησε πόρτα 2 φορές στο δεκάλεπτο κσι μετά αλλά η Μύρα την έγραψε κανονικότατα...είναι η 3η φορά που τη παίρνω και δεν είδα σημάδια ότι μπορεί να γαμιεται ακαποτα ,αυτό γράφω χωρίς βέβαια να ξέρω τι γίνεται με άλλους, νομίζω ότι αξίζει κάποιος να δώσει το 20ρικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 29, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μίρα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
226.223
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Gianniskavliaris40, hustler και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού