Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 159 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα στην δυνατή ομάδα του Bou , βλέπω καλύτερες κριτικές στα κορίτσια και χαίρομαι ιδιαίτερα μακάρι να προσπαθούν περισσότερο και να ειναι κάτι μόνιμο, έχω ξαναγράψει για την Έλενα και τις υπηρεσίες της, απλά σήμερα έγινε κάτι που άξιζει σίγουρα μία κριτική. Γενικά ο χώρος ανεκτός προς καλός με ζεστό νερό και τηλεόραση που παίζει πορνό. Η Έλενα ήρθε χωρίς καθυστέρηση, milf με ξανθό μαλλί, χαμόγελο, ευχάριστη διάθεση και λεπτό όμορφο σώμα με 2άρι στήθος. Για εμένα όμορφη και γλυκειά στο πρόσωπο. Μετά από ωραίο τσιμπούκι και τις 3 κλασσικές στάσεις υπήρξε δυσκολία στο χύσιμο (τρελή δουλειά κλασσικά και άγχος εμείς είμαστε και στα 50 μας), η κοπέλα χωρίς να ίχνος δυσαρέσκειας με πήρε στο στόμα όπου και τελείωσα, όμως μετά δεν με άφηνε με τίποτε, χαμήλωσε το ρυθμό και συνέχισε να ρουφάει πολύ πιο μαλακά για να μην πονέσω, και να κινεί μπρος πίσω το πέος για να βγούν και όλες οι σταγόνες που τις ρούφαγε και για κανένα 2λεπτο και συνέχισε να με περιποιειται με το στόμα της (τα κατάπινε τι να πω..), μετά με καθάρισε προσεχτικά με μωρομάντηλο με φίλησε στο μάγουλο και έφυγε. Δεν μου έχει ξανατύχει...τι να πω έχω γράψει κριτικές για milf που σε ρουφάνε με μανία μετά το χύσιμο και σου πετιούνται τα μάτια έξω, εδώ όμως μιλάμε για περιπόιηση με Π κεφαλαίο (βέβαια είναι στανταράκι και γνωριζόμαστε καιρό).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
2.083
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 69fil, n.smirni76, ThE και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού