Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εισοδος στον οικο οπου η τσατσα παρουσιασε μια νεα κοπελα στη δουλεια.
Ειναι η Λιζα, μια 24χρονη Καζακστανη.
Ειναι μετριου αναστηματος με μακρυα καστανα ισα μαλλια.
Το προσωπο της ομορφο πονηρο με γατισια πρασινα ματια.
Τα βυζια της 3,5αρια ελαφρως κρεμαστα λογω βαρους οχι νερουλά.
Ο κωλος καλος οχι τερμα ανασηκωμενος απλα καλός.
Το κορμι της ειναι γεματο τατουαζ, καλασνικοφ στο μπουτι, καρδιες, αραβικα, διαφορα σχεδια πολυ πραμα.

Το προγραμμα της απλο στα 10ευρω, και τα ελληνικα της καλα.... πολυ υποπτο χμμ.

Εισοδος της κοπελας στο δωματιο οπου μετα τη χαιρετουρα την ξαπλωσα στο κρεβατι και της εφαγα τα βυζια της τα οποια αφηνει να τα γλειψεις απο ακρη σε ακρη αβιαστα και αβασανιστα, αφου εγλειψα καλα ξαπλωσα και μου περασε σκουφο.
Η σταση της αμυντικη στημενη απο μπροστα δε μπορουσα να δοκιμασω αν δεχεται δαχτυλιασμα.

Η πιπα της μετριου επιπεδου σε safe mode, δεν το εβαζε ολο μεσα και ηταν μονοτονη σε ρυθμο, επισης δεν περασε ουτε την ειδα προθυμη να θελει να περασει απο μπαλες,το καλο ομως ηταν οτι της ετρεχαν τα σαλια , ειχε γεμισει την καποτα με σαλια και εγω δεν εχασα την ευκαιρια να τα μαζεψω με το δαχτυλο μου και να τα καταπιω.

Αρκετα καλο στησιμο στα τεσσερα και καρφωμα μεσα στο στενο και ρηχο μουνι της που επιανα ευκολα πάτο.
Της εριξα δυνατες και βαθιες μπουτσιες, η Λιζα βογγουσε ηδονικα και τον ετρωγε ολο χωρις να κλεβει.

Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου ανοιξε τις ποδαρες και ειδα το ομορφο καλοσχηματισμενο μουνι της, την ρωτησα αμα θελει γλειψιμο και ειπε οχι ευγενικα. Επεμεινα αλλα δε ηθελε, ισως θελει το εξτραδακι της....

Της τον εχωσα και ξαπλωσα πανω στο νεανικο κορμι της ακουμπωντας πανω στα βυζια της... την επιασα απο κατω απο τα κωλομερια και την γαμησα δυνατα,
ξανα δυνατα βογγητα, με αφηνε να την καρφωνω, το μουνι εγινε μουσκεμα.
Προσπαθεια για γλωσσοφιλα αλλα τα αρνηθηκε οπως και γλειψιματα στο λαιμο.

Χυσιμο τερμα μεσα της με τελειωτικο στραγγιγμα.


Συμπερασματικα η Λιζα ειναι μια αρκετα εμφανιση για 10ρικο κοπελα.
Τυπικη συμμετοχη αποστειρωμενο γαμησι αλλα τον παιρνει καλα και της αρεσει.
Σιγουρα θα ξαναπερασω μαζι της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 13, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
508
Likes:
68.571
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, sweeper, Πέτροςαλανι και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Σεπτεμβρίου, 2023
Ενδιαφέρουσα ανακάλυψη!
Ίσως για περισσότερα ,προκαταρκτικά, συμμετοχή και διάθεση για δυνατό ξέσκισμα, να θέλει δύο τρεις επισκέψεις. Ευχαριστούμε
15 Σεπτεμβρίου, 2023
Καλά δεν εχει σχολιασει κανείς το "ειχε γεμισει την καποτα με σαλια και εγω δεν εχασα την ευκαιρια να τα μαζεψω με το δαχτυλο μου και να τα καταπιω"
ΕΠΟΣ.
ΤΥΦΛΑ ΝΑ ΧΕΙ Ο ΠΙΚΕΡ
review reaction 3 DmtrsxXx, Johnstef
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2