Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 40 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κάνοντας ένα πέρασμα το μεσημέρι από Μεταξουργείο είδα μερικές επιστροφές σε κάποια σπίτια, αδιάφορες όμως. Στο Κ48 επέστρεψε η Βαλέρια και στο Κ48Α η κοντόχοντρη Αλβανιδα Ειρήνη με μαλλί άσπρο ξεβαμμένο. Είδα και μια λατινα στο Μ.Α 22 με σούπερ κωλάρα αλλά δεν πέρασα γιατί έχω κάνει εμπάργκο στις Λατίνες. Οπότε αφού πέτυχα την Σοφία που είναι αξιογαμητο μιλφάκι δεν το σκέφτηκα και πολύ για να περάσω. Φορούσε μαύρες κάλτσες ψηλές και ένα φορεματάκι μαύρο με δαντέλα. Είναι ξανθιά με ωραίο κορμί για την ηλικία της και ωραίο κωλαράκι. Σαν εμφάνιση είναι καλύτερη πιστεύω από την Φωτεινή που δουλεύει απόγευμα. Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο και μετά από λίγο ήρθε και η Σοφία. Της είπα ότι μου άρεσε το ντύσιμό της και φάνηκε να της αρέσει αυτό. Έβγαλε μόνο το κυλοτακι ενώ το φόρεμα το μάζεψε στην μέση της και με ρώτησε εάν θέλω ελεύθερο στοματικό. Της είπα ναι και ήρθε κάθετα στο πλάϊ μου. Ξεκίνησε πρώτα από τα μπαλάκια και αφού τα έγλειψε για λίγο συνέχισε να γλείφει το κεφαλάκι και τον κορμό. Της είπα ότι μου αρέσει έτσι και συνέχισε στο ίδιο μοτίβο. Γλείψιμο λίγο στον κορμό, λίγο χτύπημα στα χειλάκια της και ελαφρύ ρουφηγμα της πούτσας. Εαν ήταν πιο βαθιά η πίπα της θα ήταν τέλεια και δεν ξέρω αν θα μπορούσα να κρατηθώ. Μετά από λίγο σταμάτησε και μου φόρεσε προφυλακτικό ρωτώντας με αν ήθελα κανονικά ή πισωκολλητό. Της είπα πισωκολλητό και στήθηκε άψογα με το κεφάλι να ακουμπάει στο στρώμα και τα χέρια να κρατάνε κόντρα στο κεφαλάρι του κρεβατιού. Είχε μαυρίσει απο τον ήλιο και έχει μείνει tan line από το στριγκακι της κάτι που για μένα είναι πολύ κσβλωτικό. Της άρπαξα τα κωλομέρια και της κάρφωσα το καβλί μου στην μουνάρα της ξεκινώντας να την γαμάω δυνατά. Αυτή έβγαζε κάτι ψιλοβογγητά και κρατούσε κόντρα με τα χέρια της στο κεφαλάρι. Δεν μου χρειάστηκε πολύς χρόνος για να αδειάσω όλο το φορτίο μου στην μουνάρα της. Αφού στράγγιξα εντελώς τραβήχτηκα και σηκώθηκε και αυτή. Ντύθηκε χαιρετηθήκαμε και έφυγε για τον επόμενο. Νομίζω ότι είναι καλή περίπτωση μιλφαρας που θα σε αδειάσει χωρίς ξινιλες και άλλα κουλά και σίγουρα αξίζει και με το παραπάνω το δεκαρικάκι. Αν έκανε και πιο βαθύ τσιμπούκι θα την έκανα σταναράκι μου γιατί είναι αρκετά εμφανίσημη και σίγουρα στο Μεταξουργείο ξεχωρίζει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Milfomaniac
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
145
Likes:
18.950
Πόντοι:
26.316
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, Yatoputso, EvilPlasma και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού