Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 118 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Απογευματινη τσαρκα με δυο στοχους κλειδωμενους την Σαμπινα στο Βεργας και αλλη μια απο Φυλης.Μπαινω πρωτα στο Βεργας 7 το υπερηψωμενο και περιμενω στο σαλονι παρεα με εναν αλλο αγωνιστη.Τα δυο απο τα τρια δωματια αδεια οποτε λεω δεν παιζει να ειναι η Σαμπινα θα εχει καποια αλλη.Κι ομως μετα απο λιγο σκαει μυτη το Σαμπινακι με την τσα2,ο Αυγουστος εκανε το θαυμα του.Ο εταιρος αγωνιστης εφυγε εγω ομως ενεργοποιησα το μπλε εισητηριο της ηδονης και εισηλθα στο δωματιο.Το Σαμπινακι οι πιο πολλοι το γνωριζετε εδω μεσα.Ειναι ενα 23χρονο περιπου Ρωσιδι ξανθο,με φοβερο κορμι ενω το μονο ψεγαδι πανω της ειναι καποια ακμη που εχει που ομως με το μακιγιαζ δεν πολυφαινετε.Το κοριτσι οπτικα ειναι πιστολι και πραγματικα ειναι κλοπη στο 20αρι για οποιον την παρει.Ειναι κριμα να μην μπει στο παλμαρε σας.Οπως ειναι λογικο μην περιμενετε τιποτα φοβερο προγραμμα τα πολυ βασικα νομιζω+ 69.Ετσι μπαινω στο δωματιο το οποιο δεν ειναι και οτι πιο τοπ αλλα ειναι σε καλο επιπεδο και περιμενω το μωρο.Ηρθε υστερα απο κανα 10λεπτο ειπε γεια σου baby και ανεβηκε στο κρεβατι με το σορτσακι.Το αφαιρεσε και εμφανιστηκε το ξυρισμενο της μουνακι και το αγαλματενιο κωλι.Αφου για λιγο την χουφτωνα και φιλαγα τα νεανικα βυζακια της μετα ξαπλωσα και ανελαβε αυτη καποιου ειδους δραση.Δηλαδη αρχισε να με φιλαει στις ρωγες και να κανει καποια ψιλοπροκατ. αρκετα μηχανικα θα ελεγα ενω παραλληλα με μαλακιζε.Η αληθεια ειναι οτι δεν μπορουσε να με καβλωσει ευκολα ετσι αρχισε να με μαλακιζει πιο εντονα και σε συνδυασμο του χουφτωματος που της εκανα κατι εγινε απο στυση.Ετσι καποτα και βουρ για την πιπα.Στην πιπα ηταν σε σταση χαμηλα στα ποδια μου οποτε δεν ειχα επαφη αλλα απ την αλλη να βλεπεις να σε τσιμπουκωνει ενα τετοιο μωρο ειναι καλο θεαμα.Απο τεχνικης πλευρας η πιπα ηταν ερασιτεχνικη αλλα χαλαλι.Στο κυριως πιατο τωρα την εβαλα ιεραποστολος οπου την φιλουσα στα βυζια και στο λαιμο με καποια ανταποκριση απο αυτην και φυσικα δεν θα μπορουσα να μην τη στησω στα τεσσερα να βλεπω αυτο το φοβερο πατουρι καθως την καρφωνω.Αυτη ηταν και η τελευταια σταση οπου εκει κατεθεσα.Δεν βιαστηκε να τραβηχτει στραγγιξα και μετα βγηκα.Αυτη φορεσε το καυτο σορτς και αφου μου ειπε παλι γεια σου baby αποχωρησε απ το δωματιο.

Σιγουρα οπως προανεφερα ειναι κλοπη να πηδας αυτο το μωρο στο 20αρι αλλα αυτο για μια-δυο φορες.Απο κει και περα απο υπηρεσιες δεν εχει να προσφερει κατι το εξτρα οποτε δεν ξερω αν αξιζει τον κοπο να περιμενεις κανα μισαωρο+ σε κανονικες συνθηκες για να τη γαμησεις οποτε περι ορεξεως.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σαμπίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
305
Likes:
4.607
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, nick9x, n.smirni76 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2023
Ρουμάνα είναι φίλε.
Θα συμφωνήσω πως η Σαμπίνα είναι απλά για να συμπληρώσει το παλμαρέ.
review reaction 1 Tsarkalakos
13 Αυγούστου, 2023
Ολοι για Ρωσσιδα την ειχαν τεσπα το λιγοτερο που μας νοιαζει ειναι τι ρατσα ειναι....
13 Αυγούστου, 2023
Αυτό έπαθα κι εγώ .Ενώ από κορμι και φάτσα οκ δεν μου βγάζει κάβλα να μου γίνει κάγκελο αμεσως.
review reaction 1 Tsarkalakos
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3