Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 35 10
Γενική βαθμολογία
 
3.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λίγο η ζέστη, λίγο η κούραση, είπα να ρίξω μια ματιά σε μερικά σπιτάκια στην περιοχή.
Πάρκαρα στη γωνία της Φωκαίας, η ώρα πλησίαζε 9.30, μπήκα πρώτα στο διπλανό κ μετά στο 7α.
Μόλις εισήλθα στο χώρο με υποδέχθηκε η ίδια η κοπέλα ξανθιά κοντούλα, με τα βυζιά έξω, 2αρι καλό για την ηλικία της, στέκεται ακόμα στο ύψος του, ηλικία 45-48, κίνηση δεν είχε το μαγαζί, έτσι μου τούρλωσε τον κώλο της κ άρχισε να μου τρίβεται. Μωρό μου έλα να σε γλείψω, θα περάσουμε καλά κ άλλα τέτοια, με χούφτωσε κ μου ξεκούμπωσε ένα κουμπί στο πουκάμισο, άρχισε ένα ελαφρύ χάιδεμα στο στήθος κ τσίμπημα στις ρώγες, κοιτώντας με στα μάτια με λάγνο ύφος μέσα από τα γυαλάκια της.. Με καύλωσε, δεν το σκέφτηκα πολύ, θεώρησα πως λόγο της ηλικίας της θα ιδρώσει τη φανέλα, έδωσα το παράβολο κ πέρασα στο δωμάτιο..
Τα καλά όμως τελείωσαν εδώ.. (στο έξω)
Στο δωμάτιο άρχισε η αποδόμηση όσων είχα στο μυαλό μου, καθώς πήγαν διαφορετικά απ ότι φανταζόμουν.
Ήρθε γρήγορα κ αφού μου έκανε κ παρατήρηση γιατί δεν είχα προλάβει ακόμα να γδυθώ (πρώτο ξενέρωμα) λες κ είχε κόσμο το μαγαζί, της ζήτησα ισπανικό πριν το προφυλακτικό , κάτι που το έκανε μεν αλλά ήταν καθαρή αγγαρεία, μου πέρασε καπότα, χωρίς κανένα χάδι ή γλείψιμο πουθενά, έκανε πίπα σε λάθος στάση (δεύτερο ξενέρωμα) στα προκαταρκτικά λέω ναι, αλλά αναφέρομαι στο σαλόνι, άρχισε να με αγχώνει το στυλ που ακολουθούσε, τον έβαλε λίγο ακόμα στα βυζιά της, ρώτησε αν θέλω να τη γλείψω, έλαβε αρνητική απάντηση γιατί θα μου έπεφτε κ άντε πάλι από την αρχή, με ρώτησε αν θέλω να τη γαμήσω στο κώλο, της απάντησα όχι, την πήρα όμως από πίσω βλέποντας την υπέροχη θέα της κωλάρας της , όπου μετά από δυνατό σφυροκόπημα 6-7 λεπτών κατέθεσα.
Μου είπε πως ήταν κουρασμένη γιατί την προηγουμένη κοιμήθηκε στις 4 το πρωί, έκανε βίζιτες καθότι συνεργάζεται με γραφεία..
Κουραστική, αγχωτική, διεκπεραιωτική, καθόλου συμμετοχική, όλα με δική μου προσπάθεια κ φαντασία για να φτάσουμε στον τελικό στόχο, μάλλον πρέπει να βγει στη σύνταξη η κυρία..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 05, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
kritwn99
Σπουδαίος
Εγγραφή:
22 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
1.460
Πόντοι:
2.472
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mutsodringo, giorgiodelafuentes2, Milfomaniac και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2023
Όλο τις ίδιες μαλακίες λέει ότι είναι κουρασμένη από τις βίζιτες.
Μεγάλη φόλα ...
Μακρια...
Αποφύγετε την...
04 Αυγούστου, 2023
16-1-23. Έπρεπε να χες διαβάσει τη κριτική μ για τη φόλα..... τραγική πουτάνα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2