Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 568 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφου τα περισσότερα σπίτια κάνανε αλλαγή βάρδιας κατέληξα στο 27β που είχε έτοιμη κοπέλα.

Στο σαλόνι παρουσιάστηκε η Ναταλί με ένα μαύρο διάτρητο φόρεμα που από μέσα αχνοφαινοταν το σώμα της
Είχε ερωτική διάθεση γυρνούσε γύρω μου σαν να ετοιμάζει επίθεση σε θήραμα χαϊδεύοντας με στα απόκρυφα σημεία

Μου σηκώθηκε εύκολα μόνο απ' την παρουσίαση.
Έχει καστανοξανθα μαλλιά μέχρι τους ώμους
Είναι ψηλή, γύρω στο 1.73
Το σώμα της είναι πεσμένο με πιασίματα και περίπου 37-40 ετων.
Μιλάει πολύ καλά αγγλικά και ιταλικά

Στο δωμάτιο ήρθε αισθησιακά με αργούς ρυθμούς στάθηκε μπροστά και ξεκίνησε να τρίβει τον πουτσο μου με το γόνατο της όσο εγώ χουφτονα το κορμί της μέσα από το φόρεμα.

Πλησίασε τα χείλη της και ξεκίνησε αμέσως τα φιλιά με γλώσσα.

Αργότερα αφού ξάπλωσα ήρθε δίπλα μου για να αρχίσει την πίπα χωρίς ερωτήσεις για προφυλακτικό και απορίες.
Τον άρπαξε κατευθείαν στο στόμα.
Παράλληλα άνοιξε τα πόδια της διάπλατα για να έχω πρόσβαση στο καθαρό μουνι της και να παίζω με αυτό..

Το τσιμπούκι της ήταν απόλαυση, φάνηκε πως είχε εμπειρία
Τον εγλυψε από άκρη σε άκρη με την γλώσσα τον ρουφηξε σε ωραίο Ρυθμό με τα χείλια της να σέρνονται από άκρη σε ακρη, πέρασε από της μπάλες, έκανε μπασιματα για βαθυλαρυγγο
Τον έβγαλε έξω και τον κοπαναγε στην γλώσσα και τα χείλια.

Προχωρήσαμε στο σεξ σε ιεραποστολική στάση παράλληλα με γλωσσοφιλα όπου δεν άργησα να χύσω σκεπτόμενος το τσιμπούκι που μου έκανε πριν..

Θα ξανά προτιμηθεί αποκλειστικά για πιπα και τελειωτικό που φαντάζομαι πως κάνει αλλά δεν είμαι σίγουρος.




Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2023
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Anal popcorn
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
5.965
Πόντοι:
1.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 aoratos33_2, Ημεδαπος , STAVROS6969 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού