Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 238 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παλι την βρηκα πρωι και δεν αφησα την ευκαιρια να παει χαμενη.Στο δωματιο οσω πιο πολλες φορες περναω τοσω πιο πολυ θελω να βρισκομαι μαζι της.Τουλαχιστον εμενα αυτη η γλυκα!!! με ανεβαζει παρα πολυ.Μετα την κουβεντουλα αρχισε πιπα πολυ δυνατη,τον εσφιγκε και τον ρουφαγε με ολη της τη δυναμη ρωτοντας αν μου αρεσει.Ειχα χασει την μιλια μου και ετρεμαν τα ποδια μου.Το καταλαβε και εβαλε τα γελια λεγωντας ασε θα αναλαβω εγω.Τον πιανει και τον βαζει αναμεσα στα 3αρια σιλικωνατα βυζια της και μου τον επαιζε τοσω γρηγορα που δεν αντεξα απο την γκαβλα και αρχισα να ψελιζω.Μετα κατεβαινει πιο χαμηλα και αρχιζει να μου τον τριβει με τα μουνοχειλα της βγαζωντας διαφορες κραυγουλες απο το πανεμορφο στοματακι της.Στο τελος το καρφωνει στο μουνι της και αρχισε να χοροπηδαει σαν τρελη και να φωναζουμε και οι δυο απο την γκαβλα που μας ειχε ερθει.Ηταν τοσσω ζεστο και μου αρεσε που δεν ηθελα να βγω απο εκει μεσα ποτε μου.Οταν ημουν ετοιμος να τελειωσο κρατηθηκα με ολη μου την δυναμη και εχυσα νιωθοντας τετοια ευχαριστηση που ημουν με την Αννουλα που θελω να πηγαινω συνεχεια μαζι της.Αννουλα εισαι η γλυκα!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 14, 2009
Όνομα κοπέλας
Άννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού