Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 1 10
Μασάζ (Abroad) 3257
Λοιπόν,επιστρέφοντας στην μουντίλα είπα να εξερευνήσω τις προνοεπιλογές μου. Η αλήθεια είναι ότι στην Ελλάδα ξεδίνεις πιο εύκολα αναφορικά με τον πληρωμένο έρωτα τόσο λόγω χαμηλότερης τιμής όσο και πιο χαλαρού τμήματος. Μπάίνω στο site να δω αν ανφέρει τίποτα για μαγαζιά στην Ελβετία. Επικεντρώθηκα στα μασατζίδικα. Σε αυτό το σημείο είναι σημαντικό να διευκρινίσουμε προς διευκόλυνση έταιρων συναγωνιστών πώς δεν προσφέρουν όλα τα μασατζίδικα στην Ελβετία καθαρό σεξ. Πολλά απλώς προσφέρουν γυμνό μασάζ αλλά όχι σεξ,επομένως θα ήαν καλό να ρωτήσετε η να κοιτάξετε στο site τους αν προσφέρουν σεξ. Αφου τσέκαρα το εν λόγω μαγαζί μπήκα στο αυτοκίνητο και τράβηξα να κάνω κατάθεση(χρημάτων και σπέρματος). Το μαγαζί είναι σχετικά κοντά μου και δεν δυσκολεύτηκα καθόλου να βρώ πάρκινγκ. Χτυπάω κουδούνι και η κοντή ασιάτισσα που είχε υπηρεσία μου ανοίγει την πόρτα. Από άποψη χώρου είναι κορυφή οι τύποι λες και μπαίνεις σε 5στερο ξενοδοχείο. Η υπηρεσία με ρώτησε αν θέλω κάτι να πιώ και μετά από αρνητική απάντηση με ρώτησε αν θέλω να δώ τα κορίτσια. Αρχίζει η πασαρέλα και δυστηχώς οι παρουσίες δεν με εντυπωσίασαν. Από τις 5 στο σύνολο ασιάτισσες,μία βραζιλιάνα και δύο εκ του ανατολικού μπλοκ, οι του ανατολιού μπλόκ ήταν πολύ καλές ενώ οι υπόλοιπες υπερβολικά μέτριες. Είχα σταμπάρει την Πάμελα ψηλή (1,80+) Ρωσίδα με μοντελέ σώμα και 2αρι βυζί. Είπα ότι θέλω το 45λεπτο πρόγραμμα που κοστίζει 200CHF πλήρωσα στην υπηρεσία και με οδήγησε στο δωμάτιο. Το δωμάτιο πεντακάθαρο (ελαφριά μυρωδιά χλωρίνης κάτι πολύ θετικό κατ εμέ)με ξεχωριστό δωματιάκι που βρισκόταν η τουαλέττα και το ντούς,σφραγισμένες παντόφλες πετσέτες μίας χρήσης και όλα τα κομφόρ. Γδύνομαι και περιμένω την κορασίδα. Μετά από 10 λεπτά ακούω τον χαρακτηριστικό ήχο τακουνιών και τσούπ μπαίνει στο δωμάτιο η Πάμελα χαμογελαστή. Με ρωτάει πως θέλω να αρχίσουμε, τις λέω με μασάζ. Ξαπλώνω και αρχίζει το μασάζ οπού δεν το περίμενα να είναι τόσο ικανή, της είπα να με τρίψει όσο πιο δυνατά μπορεί. Μετά από ένα δεκάλεπτο μασάζ νοιώθω το χέρι της να αγγίζει απαλά τα αρχίδια μου και λέω ήρθε η ώρα για το κυρίως πιάτο. Πέρασμα προφυλακτικού και μου δίνει ένα πολύ δυνατό τσιμπούκι που παραλίγο να τελειώσω. Την σταματάω,την χαμουρεύω λίγο προκειμένου να αποφύγω το τελείωμα και της λέω να με καβαλήσει. Έμεινα μαλάκας να χαζεύω αυτό το ρώσικο άλογο να χοροπηδάει στην πούτσα μου και εγώ να τσιμπάω τις ρόγες της που είχαν γίνει πέτρα. Την αλλάζω σε ιεραποστολικό όπου έδειχνε ότι το ευχαριστόταν κάτι που με τόνωσε. Λέω να δώσω τέλος με αυτήν στα 4. Στήνεται και αρχίζω να την σφυροκοπάω ώσπου κατέθεσα το ζεστό υλικό μου μέσα στο τρυφερό μουνάκι της. Μου είπε να μην βγώ αμέσως και έμεινα λίγο περισότερο μέσα στο μουνάκι της. Βλέπει ότι έχουμε ακόμα λίγο χρόνο και προτείνει να μου καθαρίσει το εργαλείο και να μου κάνει και λίγο ακόμα μασάζ. Αφαίρεση προφυλακτικού,σκούπισμα και ξείνημα ενός χαλάρου μασάζ. Τελειώνουμε μου δίνει φιλί στο μάγουλο και μου ψιθυρίζει ένα καβλιάρικο ευχαριστώ στο αυτί. Εν κατακλείδι, αν και το μαγαζί δεν έχει μεγάλη ποικιλία από γκόμενες μου έτυχε καλή περίπτωση,η υπηρεσία δεν ενόχλησε καθόλου καθώς καθαρρό χρόνο αγώα μέτρησα στα 50 λεπτά και γενικά η καθαριότητα του χώρου κυμαίνεται σε εξαιρετικά επίπεδα. Η τιμή για Ελληνικά δεδομένα αρκετά τσουχτερή ωστόσο για Ελβετικά δεδομένα κρίνεται λογική. Να γαμάτε όπου και αν πάτε.
Le Blanc
Σεβαστός
Εγγραφή:
27 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
4.294
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτό το σχόλιο
review reaction 1 monstercock greece, massagfildimis, ilarionas και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού