Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 481 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 708179
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ίσως όχι. Να το πούλησε τόσο καλά ότι γούσταρε? Μπράβο της τότε.
Έγω πάντως καλά πέρασα και από ότι έδειχνε το ίδιο καλά πέρασε και αυτή.
Ξαπλώνω στο μασαζοκρέβατο, έρχεται απο πάνω μου και αρχίζει και τρίβη το μουνάκι της στο σώμα μου και εγώ χαιδεύω το στήθος και κώλο,
σηκώνομαι και την γλύφω στο στήθος και καυλώνει η ρόγα σχεδόν αμέσως, φιλάκια, γλύψιμο και μπαλαμούτι και μετά απο λίγο ξεκινάει πιπα.
Σείρα μου τώρα της λέω, με το που αρχίζω να την γλύφω ξεκινάει σιγά σιγά τα επιφωνήματα και τους αναστεναγμούς σε χαμήλη ένταση.
Βάζω την γλώσσα μου μέσα στο μουνάκι της και κρατάει το κεφάλι μου για να μην φύγω απο εκεί, παράλληλα σηκώνει την λεκάνη της για να βάλω πιο βαθεία την γλώσσα μου μέσα της.
Πιπα πάλι, σκουφάκι, αυτή ξαπλωμένη στο μασαζοκρέβατο με τα πόδια ελαφρώς σηκωμένα και μπαίνω σιγά σιγά, φιλόξενο και ζεστό μουνακι, κάθε εκατοστό που έμπαινα όταν κόντευα να μπώ όλος μέσα την έβλεπα να δαγκώνει τα χείλια της και να αναστενάζει.
Στην αρχή η διείσδυση ήταν αργή χωρίς να βγαίνω πολύ έξω, μόλις με συνήθισε μέσα της άρχισα να την γαμάω κυκλικά και αυτή κούναγε την λεκάνη της σε ανάποδη φορά απο μένα.
Σκύβω, την φιλάω, με πιάνει απο την μέση και με τραβάει μέσα της να μπώ οσο πιο βαθειά γίνετε. Σιγά σιγά έβγαινα πιο έξω και έμπαινα μέσα της πιο γρήγορα.
Οι ρυθμοί ανέβαιναν, το ίδιο και οι αναστεναγμοί της, δεν άντεξα πολύ σε αυτόν το ρυθμό και έχυσα δυνατά μέσα της σχεδόν στην κορύφωσή της, έμεινα λίγο μέσα της μέχρι να αδείασω εντελώς και αυτή κούναγε την λεκάνη της για να με βοηθήσει χαμογελώντας.
Κάνω το ντουζάκι και μου λέει ώρα για μασάζ, της λεώ άσε να σου κάνω εγώ ( εξού και το 1 στην βαθμολογία).
Της κάνω ένα ελαφρύ μασαζάκι που μετά απο λίγο έγινε χούφτωμα στα επίμαχα σημεία, ένα δαχτυλάκι απάλα μέσα στο μουνάκι της και αυτή μου τον έπαιζε μέχρι να σηκωθέι.
Πίπα και ένας γύρος μια απο τα ίδια.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 22, 2023
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ίρις
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Rokko28
Ανώτερος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.398
Πόντοι:
5.220
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, giorgiodelafuentes2, ButtLicker και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2023
ευγε φιλτατε ! 2 φορες πανω απο 45 λεπτα ? μπραβο..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1