Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 162 10
Μασατζίδικα 335763
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Πολύ ετεροχρονισμένη κριτική, μου πήρε καιρό να το ξεπεράσω.
Πρόκειται για ενα μικρό διαμέρισμα στην Καλιρρόης, το οποίο δεν εχει κανει καμία προσπάθεια να μεταμορφωθεί σε κάτι καλύτερο. Ηταν από τις πρώτες μου επισκέψεις από τότε που επέστρεψα Αθήνα, και η πρώτη σε μασατζίδικο. Η τσατσα μου εξηγεί το πρόγραμμα, μια πιστολια, 45' λεπτά.
Πέρασαν αρκετές κοπέλες, μου εκανε κλικ μια που δεν θυμαμαι το όνομα της, από Μ αρχιζε πάντως, ομολογουμενως εντυπωσιακή, μαυρισμένη με πλαστικό στήθος, σχετικά ψηλή. Μια ακόμη αξιόλογη, οι υποδέλοιπες δεν μου τραβηξαν το ενδιαφέρον.
Μπαίνω για ντουζ. Ενα τραγικό μπάνιο, κοινό, με πλυντήριο μέσα και χαλασμένο σιφώνι. Να μαζέυεται το νερό στα πόδια σου να μην τραβιέται με τίποτα.
Στο δωμάτιο, μικρό αλλά οκ, καθως πρέπει με ενα κρεβατι μασαζ και εναν διθεσιο καναπέ. Ξαπλώνω και περιμένω.
Συντομα ερχεται και η κορασις, ανεβαινει πάνω μου και αρχίζει να τρίβεται. Ειχα πολυυυυυυυυυυυυυ καιρό να τον χώσω, οπότε δεν αργησε να μου σηκωθεί, την πήρα λοιπόν ιεραποστολικά. Αναμενόμενα δεν κράτησε πολύ, σε 3 λεπτά είχα τελειώσει. Ε, και η κοπέλα σηκώθηκε να φύγει, ελατήριο!
Το ότι μου ανεβηκε το αιμα στο κεφάλι εξυπακούεται. Το ότι επέλεξα να μην κανω τσαμπουκά με πολύ προσπάθεια, αφορά εμένα. Ξεπλύθηκα όπως - όπως, κλειδωσα την πόρτα (!!!) για να μην με ενοχλήσουν όσο ντυνόμουν, και εξαφανίστηκα. Τόλμησε να βγει στην πόρτα να μου πει μια μαλακία, της απάντησα μόνο "πες στον υπεύθυνο να διορθώσει το μπάνιο" και πλεον δεν περνάω ούτε απέξω. Υπηρεσίες μπουρδέλου, ουτε καν στούντιο.
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 03, 2022
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
daddycool
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
1.695
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Myrodias, tawara

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαρτίου, 2023
εγω παντως που εχω παει 4-5 φορες και χω επιλεξει την μαριαννα οτι εχω ζητησει μου τα χει δωσει με το παραπανω.... εφαγες πολυ μεγαλη φολα για τα 100 ευρω κανονικα επρεπε να εισουνα βασιλιας
17 Μαρτίου, 2023
1) Δεν μπορώ να βρω κοπέλα από Μ με πλαστικό βυζί .
Και αν δεν ξερει κάποιος με ποια πήγε τι σόι κριτική κάνει.
2) Ο φίλος που έχει πάει 5 φορές με Μαριάννα και ήταν άψογη να αγοράσει λαχείο.
Σίγουρα θα κερδίσει.
review reaction 1 petergsp
18 Μαρτίου, 2023
Επρεπε να μιλισεις.. κ γιατι οχι να κανεις 'ιστορια'.....
Αν δεν μιλαμε.. αυτη η κατασταση συνεχιζεται....
Αν καθε πελατης που δεν του προσφερουν σωστες υπηρεσιες... αρχιζει τα μπινελικια....Έρχεται ροπαλιά
θα στρωσουν.. που θα παει....!!! Χεχε!
review reaction 1 petergsp
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3