Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 481 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 707674
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στο ίδρυμα Κυριακή πρωί για χαλάρωση μετά από μια κουραστική βδομάδα.Το ρόστερ ποδοσφαιρική ομάδα αφού πρέπει να παρέλασαν καμμιά 10αριά κορασίδες.Ανάμεσα τους η Κατα,κοντούλα λατίνα ηλικίας 35-40 με πρόστυχο πρόσωπο,ωραίο σώμα και στήθος κανόνι έτοιμο να σκίσει την ποδιά που φοράνε τα κορίτσια κατα το σαλονάρισμα.Παρότι απογοητευμένος με τις πρόσφατες συνευρέσεις μου με λατίνες η Κατα μου έκανε το κλικ,επειδή φαινόταν ευδιάθετη κατα το σαλονάρισμα αλλά ιδιαίτερα λόγω στήθους.Περνάω στο δωμάτιο,κάνω ντουζάκι και αναμένω,σκεπτόμενος ότι πάλι θα φάω φόλα με ακόμα μια ψυχρή λατίνα αλλά χαλάλι με τέτοιο στήθος.Η Κατα περνάει στο δωμάτιο,ξεκινάμε με χαλαρωτικό μασαζάκι σε όλο το σώμα,αλλά το μασάζ δεν είναι η αδυναμία μου προσωπικά οπότε σχετικά σύντομα γυρνάω για τα του αγώνα.Γυρνώντας βλέπω της βυζάρες της Κατα να στέκονται σούζα(τρομερή δουλειά ο δώκτορ) και πάνω που λέω εδώ είμαστε βλέπω την Κατα να τις αλείφει με το λάδι του μασαζ και μου βγαίνουν τα μάτια.Με ξεκινάει με ισπανικό με τις λαδωμένες βυζάρες και λέω καλύτερα δεν γίνεται.Αμ δε.Μου ξεκινάει μια πίπα ασκούφωτη με φτυσίματα και ρουφήγματα που 20 χρόνια στο άθλημα δεν μου έχουνε ξανακάνει.Εξού και η πρώτη φορά στα τόσα χρόνια που γράφω κριτική.Έχουνε περάσει 3 ώρες από τη συνεύρεση και τα @@ μου ακόμα πονάνε από το ρούφηγμα.Συνέχεια με σπρώξιμο σε 2 στάσεις με τρομερή συμμετοχή εκ μέρους της και κατάθεση που αλλού,στις βυζάρες της από οπου και τα πήρε με τα δαχτυλά της αλείφοντας τα σε όλη την περιοχή από μόνη της.Ντουζάκι και ρεβάνς πάνω κάτω στους ίδιους ρυθμούς.Η Κατα ήταν δεκτική στα πάντα και χωρίς να δείχνει δυσαρέσκεια(γλωσσόφιλα,δαχτυλιάσματα,πιασίματα και μπινελίκια).Προσωπικά έπαθα πλάκα καθώς έχω να περάσω τόσο καλά από εποχές Άννας Σέρβας σε Κασσάνδρας και Πένυ-Βριλλησού στις αρχές της,και ίσως ακόμα καλύτερα(πάντα προσωπική άποψη,γούστα είναι αυτά)Η Κατα άξιζε κάθε ευρώ και ελπίζω να μείνει καιρό στο Ελλαδιστάν,γιατί τέτοιες κορασίδες ανεβάζουν το επίπεδο το οποίο τα τελευταία χρόνια έχει πέσει αισθητά,και σκοπεύω να την τιμήσω αρκετές φορές στο μέλλον.Οι βαθμολογίες δεν είναι 10αρια μόνο και μόνο λόγω του οτι δεν αφήνει το σύστημα
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2023
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Nuru Μασάζ
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Κάτα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
johnny nek
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
24
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Benreilly, anavATIous, dcfuck και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2023
Καλησπέρα Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω πολύ που πέρασαν το χώρο μας απλώς να σας κάνω μία υπενθύμιση που την έχουμε ανάρτηση η κάτα είναι στο μαγαζί μας ακόμα μέχρι Παρασκευή 17 του μηνός Ευχαριστούμε πολύ

ΛΑΡΙΣΑ
18 Μαρτίου, 2023
Πρωκτικό σεξ, με ή χωρίς έξτρα;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2