Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 366 10
Μασατζίδικα 811978
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Στην προσφατη επισκεψη μου στο εν λογω ιδρυμα συναντησα αυτη την φορα Ιλονα

Η Ιλονα ειναι μια ξανθια γυναικα μετριου αναστηματος , ειναι αδυνατη ,εχει δυο ομορφα ματια και εχει δυο ταττου. Το βυζι της ειναι φυσικο και πεσμενο , ενω στην κοιλια εχει μια χαλαροτητα αλλα γενικα ειναι μια πολλη ομορφη και καλοδιατηρημενη γυναικα (γυρω στα 35 και λεω γυρω διοτι δεν την ρωτησα ποσο ειναι αλλα για τοσο την εκανα).
Επισης ειναι ευγενικη και αρκετα θετικη . Το μονο (ισως για καποιους) μειονεκτηματα της ειναι οτι δεν μιλαει αρκετα καλα τα Ελληνικα .

Απο εκει και περα φιλαει αρκετα, βαθια και αισθησιακα , κανει μια αρκετα καλη πιπα και ασχολειται με την οικογενεια .
Επεξα μαζι της δυο γυρους οπου ηταν απιστευτα δοτικη και κινηθηκαμε σε gfe ρυθμους οπου η αγαπημενη μου σταση μαζι της ηταν το κουταλακι, ενω το τελος και των δυο γυρων ηρθε στο στομα της . Έρωτας

Υ.Γ.1. Εβαλα 7 στην εμφανιση διοτι οπως ειπα παροτι εχει ενα πεσμενο βυζι και μια χαλαροτητα στην κοιλια ειναι αρκετα καλοδιατηρημενη και ομορφη αλλα δεν ειναι πιτσιρικα
Υ.Γ.2 . Εβαλα 2στο μασαζ διοτι πηγαμε να κανουμε μασαζ στην αναπαυλα του πρωτου γυρου αλλα την διεκοψα , την ρωτησα αν θελει να κανουμε δευτερο γυρο και μου ειπε οκ , διοτι απλα μου αρεσε τοσο πολυ το σεξ μαζι της και δεν ηθελα να ασχοληθουμε με κατι αλλο Πλατύ χαμόγελο .
Υ.Γ.3. Αυτος ειναι και ο λογος που εβαλα Σιγουρα στο αν θελω να την ξαναδω (που οντως θελω να την ξαναδω οταν ξαναπαω στο συγκεκριμενο μαγαζι) . Ισως να κανω και μασαζ μαζι της οταν με το καλο την ξαναδω αλλα στο συγκεκριμενο κομματι μου αρεσε αρκετα Έρωτας
Καπέλο
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Ιλόνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
7.953
Πόντοι:
8.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mythos9, giorgiodelafuentes2, maradona7 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού