Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 366 10
Μασατζίδικα 811978
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα την Ντιανα σειρα ειχε η Ριτα
Στην συγκεκριμενη μου επισκεψη στο εν λογω ιδρυμα υπηρχαν μπολικες κοπελες. Τελικα επελεξα την Ριτα

Η Ριτα εμφανησιακα ειναι μια ομορφη αδυνατη μικρομαμενη κοπελα με γαλαζοπρασινα ματια, μικρο (φυσικο ) στηθος και ενα ταττου πισω στην πλατη της.
Οσον αφορα τα ορεκτικα (οπου με αυτο ξεκινησαμε) φιλαει αρκετα και βαθια , κανει μια αρκετα καλη πιπα και περιποιηται την γυρω περιοχη. Ενω στο κυριως πιατο δεν ειχα κανενα παραπονο απο την ιδια στους δυο γυρους που παιξαμε.
Καναμε αρκετες στασεις (ιεραποστολικο, αυτη απο επανω , στα τεσσερα, κουταλακι, καναμε σεξ στα ορθια καθως επειδη ειναι κοντη και αδυνατη ηταν πολυ ευκολο να την σηκωσω) .. Γενικα εκμεταλευτηκα στο επακρο μαζι της το πλεονεκτημα που εχουν οι κοντες (στο να κανεις δηλαδη σεξ μαζι τους σε οποιαδηποτε σταση λογω της ευεληξιας τους) Πλατύ χαμόγελοΈρωτας
Να πω μονο οτι τα καναμε ολα αλλα σε gfe ρυθμους το οποιο εννοειται πως δεν με χαλασε(αν καποιος κινηθηκε σε ποιο pse ταχυτητα μαζι της πασο )
Αγαπημενες μου στασεις μαζι της ηταν το ιεραποστολικο και οταν ηταν αυτη απο επανω μονο και μονο επειδη μου αρεσε να βλεπω αυτο το ομορφο προσωπο Έρωτας
Επισης το τελος και των δυο γυρων ηρθε στο στομα της (οπου και τις δυο φορες πηγε διακριτικα στο μπανιο να αφησει τις καταθεσεις μου)

Επισης,ενα πραγμα που μου αρεσε στην Ριτα ηταν η θετικοτητα που εβγαλε (και στο διαλλειμα του πρωτου γυρου και οταν περασαμε στο μασαζ λεγοντας διαφορα περι ανεμων και υδατων )

Οσον αφορα τωρα το μασαζ , για να ειμαι ειλικρινης αυτη μου ειπε αν θελω καθως ειχαμε λιγη ωρα ακομα και της ειπα οκ (μονο και μονο επειδη βαριομουν να ντυθω στο καπακι μετα το σεξ Πλατύ χαμόγελο) . Απο εκει και περα ξαπλωσα μου εβαλε λαδι και εκανε ενα καλο απαλο μασαζ

Μολις τελειωσαμε, εκανα το μπανακι μου και ο καθενας τραβηξε τον δρομο του

Συνοπτικα :
1)Εβαλα 10 στην εμφανιση διοτι πολυ απλα ειναι κουκλα (κατ'εμε)
2)Εβαλα 8 στην ποιοτητα μασαζ διοτι το μασαζ της ηταν απλα καλο και τιμιο και οχι κατι το ιδεωδες
3)Για την καθαριοτητα δεν εχω να πω κατι, ηταν απλα ολα πεντακαθαρα
4)Σχεση αξιας/κοστους εβαλα 10 διοτι δεν εχω κανενα παραπονο απο την Ριτα
5)Προφανεστατα θα ηθελα να την ξαναδω !!
Καπέλο
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
7.953
Πόντοι:
8.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, giorgiodelafuentes2, massagfildimis και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαρτίου, 2023
Ο κώλος της πώς είναι; Έκανες και πρωκτικό μαζί της;
04 Μαρτίου, 2023
Όχι και 10 στην εμφάνιση.
review reaction 1 maradona7
04 Μαρτίου, 2023
@dim.1000 οχι δεν εκανα πρωκτικο μαζι της
@baroc σεβαστο αυτο που λες αλλα αυτη ειναι η δικη μου αποψη (αλλωστε στην κριτικη ειπα κατ'εμε)
Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3