Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 368 10
Μασατζίδικα 815584
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δύσκολη ημέρα η χθεσινή για την πρωτεύουσα οπότε μόνο πέντε παρουσίες στο ίδρυμα .
Κλείσιμο ραντεβού με ειρήνη λοιπόν .
Εντυπωσιακή μιλφαρα γύρω στα 40 , ύψος άνω του 1,75 με βυζο δυάρι μάλλον φτιαγμένο και πρόσωπο με όμορφα χαρακτηριστικά , περιποιημένη γυναίκα με τις νυχάρες της κτλ.
Μου έβαλε ουίσκακι και ανεβήκαμε .
Έστρωσε σεντόνια πετσέτες , όταν έσκυψε στην ντουζιέρα να φτιάξει το πατάκι έφαγε το πρώτο κωλοσκαμπιλο Πλατύ χαμόγελο . Αντέδρασε με χαμόγελο και μου είπε επιστρέφει .
Γυρίζοντας με βρήκε με την πετσέτα .
Άρχισαν τα πρώτα φιλιά με γλώσσα στα όρθια και ξεκουμπωσα γρήγορα το ρομπακι της . Εσώρουχα καυλωτικα , μύριζε όμορφα παντού . Έπεσε γόνατα και τον πήρε στο στόμα , από τις καλές πίπες σηκώνει βελτίωση όμως .
Μεταφερθηκαμε στο κρεβάτι όπου ανέλαβα εγώ τώρα να της ρίξω ένα δυνατό γλυψιμο από τις βυζάρες και κατέληξα χαμηλά στις τρυπούλες της .
Τα πρώτα μουνόζουμα ήρθαν στο στόμα μου ενώ η ειρήνη είχε κλείσει τα μάτια και φαινόταν ότι το απολαμβάνει .
Ξεκινήσαμε με αγαπουληστικη missionary στάση με φιλιά στο στόμα και αργές διεισδύσεις .
Αφού είδα ότι το μωρό έχει φτιαχτεί ανεβάζω τις δύο ποδάρες της στους ώμους μου και αρχίζω να την καρφώνω με μανία .
Το πρόσωπο της αγριεψε , εχωσε τις νυχάρες της στην πλάτη μου και ακολούθησε τον ρυθμό μου με φωνές και δυνατά βογγητα .
Ένα παρατεταμένο χύνωωω ψιθύρισε στο αυτί μου και ένιωθα τα αρχιδια μου βρεγμένα , μετά από λίγο άδειασα και εγώ βαθειά μέσα στο μουνάκι της . Κάναμε ντουζ και χαμουρευτικαμε στο κρεβάτι μιλώντας για μαλακίες . Μασάζ δεν κάναμε και γρήγορα μπήκαμε στον δεύτερο γύρο .
Ξανά γλυψιμο , 69αρι και κάρφωμα στα τέσσερα και όρθια στο μασαζοκρεβατο για λίγο γιατί είναι ψηλή και δεν βολεύεται εύκολα .
Πιτσιλισμα δεύτερη φορά στην πλάτη της και στην κωλάρα .
Καλά ήταν , ωραία γυναίκα .
Γυναίκα που την βλέπεις και λες , αυτή θέλω να την ξεσκίσω . Όχι σαχλοκουδουνο .
Θα μπορούσε και καλύτερα , όπως πχ να τα παίρνει στόμα , να τα καταπίνει, να δίνει κώλο κτλ αλλά όπως συζητάμε και στο νήμα , κάπου ώπα .
80€ δίνεις για μία γεμάτη ώρα , μην περιμένεις να γυρίσεις και τσόντα με την φυρού .
Αυτά από μένα , ένιωσα λίγο άβολα να γράψω την κριτική σήμερα λόγω του πένθους για τα παιδιά πού χάθηκαν αλλά η ζωή συνεχίζεται .
Καλά να περνάμε .
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
dimigoall
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
24.119
Πόντοι:
20.486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, topgun83, Milfomaniac και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαρτίου, 2023
Υψίφωνος με έντονους σπασμούς.
Η Ειρήνη μιλφαρα που τιμά τον οβολό που δίνεις .
review reaction 1 petergsp, professor x, dimigoall
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1