Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 481 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 706873
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη στο ίδρυμα που μόνο για να πετάξουμε αετό ήταν αυτήν την φόρα, τίποτα παραπάνω, καί λέω αετό λόγο τής ημέρας.

Στήν Υποδοχή ή τζωρτζι και νά μήν τά ξανά λέμε πάλι ήταν για άλλη μια φορά οκ σέ όλα με ευγένεια και χαμογελο και υπομονή, αλλά προσωπικά κάτι με χάλασε στο τέλος τής επίσκεψης μου και τό ανέφερα, θά δω αν θά συνεχίσω να επισκέπτομαι τό συγκεκριμένο ίδρυμα.

Όπως λέγονται τά σωστά έτσι πρέπει να λέγονται και τα άσχημα, προσωπικά βλέπω τί εισπράττω καί κρίνω και τά λέω, έτσι τά έχω μάθει εγώ.

Επιλογή κοπέλας Εύας.
Εύα από Βενεζουέλα όπως δηλώνει, μικρή σέ ηλικία περίπου 25 μελαχρινή με μακριά μαλλιά, από ύψος μετρίου αναστήματος, ωραίο πρόσωπο με όμορφα χαρακτηριστικά, από σώμα λεπτό κανονικό αλλά για την ηλικία τής έχει μία μικρή πλαδαρότητα στο κωλαράκι τής και λίγο κοιλίτσα (όχι φλατ δηλαδή) χωρίς όμως να βλέπουμε κάτι άσχημο, στήθος δυάρι που έχει αρχίσει ελαφρώς την κατιούσα.
Από καθαριότητα δεν είχαμε άσχημες μυρωδιές κλπ καθαρή ή κοπέλα αλλά στα κάτω πατώματα ήταν αξύριστη περίπου δύο με τρεις ημέρες. Πρώτο λάθος τής για εμένα.


Στον αγώνα: μπήκε στο δωμάτιο βαριεστημενα λες και πήγαινε για αγγαρεία, προσπάθησα νά ανεβάσω λίγο τό κλίμα με καλή διάθεση λίγα αστεία και κομπλιμέντα αλλά μπααααα τίποτα Τζιφός.
Μπορεί να μήν ήταν ή μέρα τής μπορεί νά μήν είχε όρεξη νά μήν ήθελε, αλλά αυτό δεν είναι δικό μου πρόβλημα, δικό μου πρόβλημα είναι νά είμαι ευγενικός, καθαρός με σωστή συμπεριφορά στήν οποία κοπέλα επισκέπτομαι.
Και μήν ακούσω για περί χημείας κλπ γιατί εδώ δεν μιλάμε αν ταίριαξε με την κοπέλα αλλά μιλάμε για αγγαρεία.

Στήν συνεχεία τού αγώνα είχαμε πίπα ελεύθερη αλλά βαριεστημενα χωρίς ουσία κάτω τού μετρίου με τυπικό πέρασμα από τά δίδυμα τά πάνω πάνω δηλαδή ίσα για πούμε ότι κάτι έγινε. Για dt ουτε λόγος, για cim μήν ρωτάτε δεν ξέρω αν καί με αυτά που είδα δεν νομίζω, οπότε δεν μπήκα καν στήν διαδικασία.
Προσπάθησα να ανταποδώσω στο γλείψιμο αλλά κατεβαίνοντας χαμηλά ήταν αξύριστη όπως ανέφερα παραπάνω οπότε δεν έμεινα πολύ.
Φιλιά λίγα ελάχιστα επιφανειακά, γλωσσοφιλα δεν έχει γιοκ.
Πέρασμα σκουφάκι και στάση ιεραποστολικό που κάπως έτσι ήρθε και τό τέλος χωρίς να έχει αλλάξει κάτι προς το καλύτερο. Συμετοχή μηδέν, ενέργεια μηδέν. Βαρεμάρα φουλ.

Λάθος τής Δεύτερο. Την έπιασα νά κοιτάζει τό μεγάλο ρολόι στον τοίχο τρείς φορές σίγουρα, ή μία στην πίπα ή άλλη όταν έκανα κίνηση νά την γλείψω καί ή τρίτη την ώρα τού σεξ.

Μετά από αυτήν την συνεδρία βαρέθηκα καί εγώ εντελώς καί στο εικοσαλεπτο περίπου έληξα την συνάντηση.

Στα γενικά ήταν μία αδιάφορη άχρωμη συνάντηση με καμιά συμμετοχή πού θά ξεχαστεί γρήγορα και φυσικά δεν θα υπάρξει επανάληψη.
Αυτά είδα αυτά μου έδειξε προσωπικά τό κορίτσι που για τά δικά μου γούστα είναι στα όχι.

Υ.Γ αυτήν την φορά άκουσα τόν καλό μου φίλο @petergsp και φεύγοντας χτύπησα ένα μιλφειγ από απέναντι και ήρθα στα ίσια μου που ήταν ότι έπρεπε μετά από την φόλα.
Καλή σαρακοστή νά έχουμε με υγεία.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2023
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Εύα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
professor x
Ανώτατος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
25.628
Πόντοι:
11.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, anavATIous, maradona7 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2023
Δυστυχώς φιλε μου το μενού καποιες φορές περιλαμβάνει και σουπα...
Τουλάχιστον φχαριστηθηκες το γλυκό...
review reaction 1 sakarvats, petergsp, professor x
27 Φεβρουαρίου, 2023
Φίλε μου @baroc όπως τά λες τό μενού κάποιες φορές έχει από όλα...... στο πρόγραμμα είναι και αυτά.
Αλλά στό γλυκάκι όμως άκουσα τόν ΕΙΔΙΚΟ επί του θέματος. Πλατύ χαμόγελο
review reaction 3 petergsp
27 Φεβρουαρίου, 2023
οκ και οι φολες στο προγραμμα ειναι,φτανει να μην ειναι ο κανονας.
προχωραμε παρακατω.
review reaction 1 sakarvats, professor x
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3