Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 480 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 704074
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη στον όμορφο και φιλόξενο χώρο του nirvana.
Στήν Υποδοχή ή αγαπημένη Τζωρτζίνα που όπως πάντα ήταν ευγενική και χαμογελαστή, ξέρει νά σέ κάνει με τόν τρόπο τής νά αισθανθείς άνετα.

Αφού τά είπαμε λίγο με την Τζωρτζίνα επέλεξα να δω κάποιες κοπέλες αλλά ή επιλογή μου ήταν μονόδρομος αφού με κέρδισε τόσο στο σαλόνι με την ζέστη τής παρουσία καί άλλο τόσο με την εμφάνιση τής ή νέα κοπέλα στο μαγαζί Πάολα.

Πέρασμα στο δωμάτιο που ήταν αρκετά καθαρό και παρόλο τό κρύο που είχε έξω μέσα ήταν πολύ ζεστά με φουλ ζεστό νερό για άνετο μπάνιο πρίν καί μετά και πετσέτες σφραγισμένες που μύριζαν όμορφα.

Πάολα: ηλικία όντως κοντά στα 25 με εμφάνιση από κοντά πολύ καλύτερη από τίς φωτογραφίες. Μετρίου αναστήματος δεν την λες κοντή αλλά επάνω στα τακούνια τό παθαίνεις ένα ταρακουλο.
Πολύ όμορφο γλυκό πρόσωπο με ματαρες, μελαχρινή με μακριά μαλλιά, από σώμα τέλειο κορμί μοντέλου λεπτό με απαλό δέρμα και ένα κωλαράκι σκέτη κόλαση άκρως Κολομβίας που κοιτάζει ψηλά, βυζάκια μικρά με ρωγα για φάγωμα που τίς αρέσει νά την γλύφεις.
Αρκετά καθαρή και περιποιημένη παντού, μύριζε ωραία.

Στον αγώνα: είναι φιλότιμη θέλει να σέ ευχαριστήσει, είναι ζέστη μέσα στο δωμάτιο καί χαμογελαστή χωρίς ξυνιλες, υφακι, καί τουπε δήθεν. Ελληνικά όχι, λίγα αγγλικά ή Εσπανιόλ.
Είσοδος στο δωμάτιο τό κορίτσι βγάζοντας τό ρομπακι της δουλειάς μένει με τά σέξυ εσώρουχα τής για την έναρξη του αγώνα. Ξεκίνησα με μασάζ που μπορώ να πω ότι ήταν καλό, όχι βέβαια τό επαγγελματικό μασάζ αλλά καλό αισθησιακό ερωτικό απαλό χαιδεμα παντού που μου άρεσε.
Αφού χαλάρωσα αρκετά με τό μασαζακι τό γυρίσαμε στα πνευστά με την κοπέλα στα γόνατα νά είναι επί τό έργο, καλή σχετικά πίπα άνω τού μετρίου ελεύθερη χωρίς σκουφάκι με λίγο χέρι και προσπάθεια για dt, ή αλήθεια είναι ότι μπορεί να πάρει βελτίωση στήν πίπα. Όλα τά λεφτά είναι νά σέ γλύφει και να σέ κοιτάει με αυτά τά μάτια έλιωσα λέμε.....
Στο στόμα δεν ξέρω αν τά παίρνει δεν τό επιδίωξα είχα κόλληση με τό κωλαράκι τής βλέποντας το από τόν καθρέφτη με τό σέξυ στρινγκακι που είχε κρυφτεί εκεί μέσα, έχω όμως την εντύπωση ότι μπορεί να παρέχεται σαν υπηρεσία τό cim με έξτρα μπαγιοκο αλλά δεν είμαι σίγουρος.
Συνέχισαμε με φιλιά τριψυματα χουφτωματα εκατέρωθεν χαμουρεματα στο φουλ με ωραία επιφωνήματα, ή καύλα είχε χτυπήσει κόκκινο οπότε πέρασμα σκουφάκι και είσοδος στον παράδεισο, στάση στα τέσσερα καί όρθια για νά βλέπω αυτό το κωλαράκι (έργο τέχνης) με ωραία αίσθηση τό μουνάκι τής σφιχτό και υγρό, καί κάπως έτσι ήρθε τό τέλος.

Τό μόνο μείον που είδα στήν συνάντηση είναι ότι τό κορίτσι έχει κάποιο Άγχος στο δωμάτιο βιάζεται σέ κάποιες κινήσεις τής μήπως τυχόν δεν προλάβει να κάνει ότι χρειάζεται στήν ώρα τής.

Στα γενικά ήταν ένα καλό ραντεβού σέ ρυθμούς gfe με μια κοπέλα μικρή πολύ όμορφη πού δύσκολα βλέπεις πλέον σέ μασάζ, αν βελτίωση την τεχνική τής διώξει και τό άγχος που έχει με τής βιαστικές κινήσεις δηλαδή να πάρει τόν αέρα τής δουλειάς νομίζω ότι θά γίνει ότι τό καλύτερο στον χώρο.
Προσωπικά για τά δικά μου γούστα θά την ξανά δω σίγουρα, μήν ξεχνάμε ότι είναι νέα στήν δουλειά, οπότε εγώ θά της δώσω χρόνο για να προσαρμοστεί.

Δείξτε σεβασμό καί ανθρώπινη συμπεριφορά στα κορίτσια καί θά σάς τό ανταποδώσουν δίπλα.
Προσοχή οι αγαπησιαριδες ή κοπέλα είναι άκρως ερωτευσιμη.

Στο τέλος χτύπησα και ένα γαλακτομπούρεκο από απέναντι και ήρθα στα ίσια μου.
Αυτά συναγωνιστές, νά περνάμε καλά να είμαστε καλά και νά γαμαμε πολύ.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 05, 2023
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
professor x
Ανώτατος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
25.541
Πόντοι:
11.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, billis23, giorgiodelafuentes2 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2023
Πολύ καλή η κριτική σου για την Παολα Professor με καλές λεπτομέρειες σημείων …
Το καλύτερο το γράφεις στην προτελευταία πρόταση για την συμπεριφορά μας απέναντι στα κορίτσια ! Και για εμένα είναι το Α και το Ω μιας σωστής συνάντησης .
review reaction 1 professor x, baroc
10 Φεβρουαρίου, 2023
αψογος,ωραια κριτικη. Καπέλο
απεναντι εχει και καλο μιλφειγ να ξερεις ΜατάκιΜεγάλο χαμόγελο
review reaction 1 sakarvats, baroc, professor x
10 Φεβρουαρίου, 2023
@anthotypos ευχαριστώ αγαπητέ, πιστεύω οι λεπτομέρειες κάνουν τήν διαφορά, όσο για τήν συμπεριφορά προς τά κορίτσια το έχω ως αρχή νά συμπεριφέρομαι ανθρώπινα, καί πίστεψε με πότε δέν βγήκα χαμένος πλην πολύ ελαχίστων εξαιρέσεων.
review reaction 1 petergsp
10 Φεβρουαρίου, 2023
@petergsp ευχαριστώ θά το τιμήσω το μιλφειγ σίγουρα, για νά λες εσύ πού είσαι μετρ τού είδους κάτι θά ξέρεις παραπάνω Καπέλο
review reaction 1 petergsp
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4