Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 216 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 483852
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μιας κι είχα καιρό να περάσω από το λαδάδικο του Νέου Κόσμου κι επειδή το κορμί μου ήταν ταλαιπωρημένο από αθλοπαιδείες, είπα να πάω να κάνω μια ισιωτική. Εκείνη την ώρα διαθέσιμη ήταν μόνο η Δήμητρα με τις τεράστιες βυζάρες την κωλάρα και το καυλέ πρόσωπο. Μπήκαμε αμέσως στο δωμάτιο και διάλεξα το πρόγραμμα nuru στο ειδικό στρώμα του καταστήματος. Ξεκίνησε με ένα χαλαρωτικό μασάζ σε επίπεδο επαγγελματικό θα έλεγα με σωστές πιέσεις στα σημεία που έπρεπε και όντως με χαλάρωσε τέλεια. Μετά άπλωσε το ζεστό nuru πάνω μου κι άρχισε ένα βυζομασάζ που καρακατακαύλωσα. Το πρόγραμμα συνεχίστηκε κι απο μπρος με τις βυζάρες να γλυστρούν πάνω μου με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κρατηθώ με τίποτα. Το ανακουφιστικό τέλος ήρθε πολύ γρήγορα με το φοβερό ισπανικό της. Έχοντας γίνει λιώμα με όλα αυτά σηκώθηκα με χίλια βάσανα να πάω για ντουζ. Με είδε που δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου και με βοήθησε κάνοντας μου σπέσιαλ μπανάκι για να φύγουν τα λάδια. Την ευχαρίστησα αφήνοντάς της ένα καλό μπουρμπουάρ και θα ξαναπάω σύντομα..
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 20, 2023
Κόστος συνάντησης
120
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
Όνομα κοπέλας
Δήμητρα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
29 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
60
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, Γιώργος Παπ., anthotypos και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού