Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819267
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χαιρετώ όλους τους συναγωνιστές.
Επίσκεψη προχθές στο μασατζίδικο της Λαγουμιτζή και διάλεξα Άννα με συνοπτικές διαδικασίες.
Μελαχρινή όμορφη γυναίκα. Κοντά στα 35 από Ουκρανία.
5 μέρες στο μαγαζί μου είπε και καινούργια στη δουλειά. Μετά το μπάνιο μου , έκατσα στο καναπέ και έπινα το ουισκάκι που με κέρασε η Σοφία.
Μπαίνει μέσα η Αννούλα και αρχίζει να βγάζει την ρόμπα και να αποκαλύπτεται το όμορφο κορμάκι της. Βυζάκι ωραίο 1,5 και ένα κωλαράκι μουρλια. Πολύ ωραία επιδερμίδα. Έρχεται κοντά μου κάθεται και ξεκινάει με κάτι γλωσσόφιλα αμέσως. Φιλάει πολύ ωραία.
Αρχίζει να μου τον παίζει και εγώ να της βάζω δάχτυλο.
Σιγά σιγά κατεβαίνει και ξεκινάει το κλαρίνο.
Βάζει λίγο χέρι αλλά υπακούει της το πηρα . Κάνει προσπάθεια για deepthroat.
Την είχα εκεί πάνω από 5 λεπτά. Μου αρέσει να μου παίρνουν πίπα στο καναπέ , να πίνω το ποτάκι μου και να έχω την τσόντα απέναντι και μουσικούλα. Πολύ καύλα το σκηνικό αυτό. Μετά την έβαλα στο μασαζοκρεβατο της έκανα γλυφομούνι γιατί φαινόταν πολύ καθαρή και ξεκίνησα το σφυροκόπημα. Καυλώνει το μωρό και αντέχει δυνατούς ρυθμούς.

Κάναμε αρκετές στάσεις και τελείωσα στο στήθος της βγάζοντας πολύ σπέρμα. Στο μασάζ μου άρεσε αν και δεν έχω μεγάλη εμπειρία να πω αν είναι καλή ή όχι. Ήταν ΟΚ για μένα.
Έπαιξε και δεύτερος γύρος στα ίδια επίπεδα.
Πολύ καλή επιλογή.
Το μαγαζί για όσους δεν έχουν πάει είναι τοπ σε χώρους και καθαριότητα. Λες και πας σε ξενοδοχείο.

Ένα τιπ για όσους περάσουν με την Αννούλα. Μην περιμένετε πολλές πρωτοβουλίες γιατί είναι καινούργια. Καθοδηγήστε την και δεν λέει όχι πουθενά.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Άννα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ικτίνος
Προμότορας
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
106
Likes:
8.073
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Elganador, eridon1877 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού