Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 168 10
Μασατζίδικα 219198
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
χθες πήγαμε βραδυνό περίπατο με τον καλό φίλο Οξωαποδω στην Πλάκα και πέριξ της Ακρόπολης. παντού τουρίστες και τουρίστριες και μουνάκια όλων των ειδών ελαφρά ντυμένες λόγω ζέστης και υγρασίας. Του Οξωαποδω του τρέχαμε συνεχώς τα σάλια και οι μυξες με αυτά που βλέπαμε με εμένα σταδιακά να περιέρχονται σε αλλοπροσαλη κατασταση χαυνωσής. αποκορύφωμα ήταν όταν κάτσαμε για μπύρα να περάσουν ορισμένες ουκρανες μουναρες . πήγα σπίτι και έπεσα για ύπνο με αυξημενη λίμπιντο και καύλες πολλές.
ξύπνησα και ο στόχος ήταν ένας. το μόνο φάρμακο του όρους και της Καυκάς. Η Ρωδιδαρα μιλφαρα Σοφία του Φραντζη7.
έτσι λοιπόν σαν άλλος πυρφόρος αγαπουλης από αυτούς που κοροϊδεύω βρέθηκα να βαράω τα κουδούνια με μανία στις 11 το πρωί.....
μου άνοιξε η Παολα και εκείνη τη στιγμή ήταν η Σοφία η Γιάννα και η Ρεγγίνα. στο μαγαζί.
χώθηκε στο δωμάτιο ξεβρακωθηκα μπσνιαριστικα και περίμενα με αγωνία.
Η Σοφία για όσους δεν την γνωρίζουν είναι μια χυμώδης μιλφαρα κοντά στα 40 κανονικού αναστήματος με φοβερές τεράστιες ρώγες μελαχρινή με μακρύ μαλλί τσιμπουκοχειλσ και φοβερή επιδερμίδα.
είναι το τοπ στανταρακι μου από τότε που εμφανίστηκε.
πλσκωθηκσμε στα γλωσσοφιλα και άρπαξε το πέος μου στο στόμα της με μαεστρία και το έκανε πύραυλο. τσιμπούκι διαστημικό με πολλά σάλια χωρίς χέρια και γλείψιμο των πάντων . Τοπ. μουνσρα καθαρή επίσης για γλυψιμο τρελό. και στο σεξ αμασητη. η γυναίκα απλά είναι γεννημένη για για αυτό το πράγμα. αφού τελείωσε το σεξ συνέχισε με καλό μασαζακι με κρέμα χαλαρά μέχρι να εξαντλήσουμε τον χρόνο.
όποιος με ρωτάει αν θέλει μια δυνατή εμπειρία σεξ και μασαζ με γκόμενα βγαλμένη από τσόντα των 90s του Mario Salieri προτείνω με κλειστά μάτια Σοφία!
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 22, 2022
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
37.270
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, Join.f, sakarvats και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού